reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
dziewczyny też macie problem z żołądkiem w I trymestrze? mnie boli praktycznie codziennie😒
O. Ja miałam bóle żołądka. Dość mocne. Cly czas ból i tylko jak leżałam na boku to trochę ulgi. Na razie ból minął, teraz bardziej czuję pod zgagę. 8.0 t
dziewczyny też macie problem z żołądkiem w I trymestrze? mnie boli praktycznie codziennie😒
 
U mnie identiko.. Ja bym mogła żyć powietrzem nie mam ochoty w ogóle na jedzenie jakoś sie zmuszam [emoji2]
Ja też. Ale ociezalosc na zoladku mi 0rzeszla, to zjadlam ten niedokedzony kawalek pizzy, po czym wciagnelam dwa opakowania mamby - wiśniowa i pomarańczowa,, i czuję się taaaak błogo.... Ale nadal okrutnie senna [emoji1787]
 
Chciałam się zapytać, coś co trochę mnie nurtuje.
Generalnie nie bolą mnie piersi, czasami pobolewają, ale na pewno nie jest to ból, o którym czasami wspominacie. Piersi wydają się pełniejsze, sutki ciemniejsze, ale innych zmian nie widzę. Czy może tu rzutować później na laktacji? Albo ból pojawia się później? Te z Was, które były już w ciąży bądź maja taka wiedzę - mogłyby podzielić się swoją wiedza? :)
Z karmieniem nie miałam problemów,mleka dość a piersi mnie tak bolą pierwszy raz,jestem z czwartym dzieckiem w ciąży 😊
 
Wy zazdrosnice!! Było tak pieknie, pochwalilam się i co.. I rzyg.. Tak mnie zaczęło mulic... Biada Wam [emoji1787][emoji1787]Albo to wina starego on w drzwi a ja w kibel[emoji848]
To masz nauczkę, nie chwal dnia przed zachodem słońca [emoji1787] mnie powoli ociężały żołądek przechodzi, i lekkie mdlosci tez ida w długą, ale za to pojawia się [emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959] wzdęcie, czyli pewnie i zaparcie zaraz zapuka [emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959]
 
Chciałam się zapytać, coś co trochę mnie nurtuje.
Generalnie nie bolą mnie piersi, czasami pobolewają, ale na pewno nie jest to ból, o którym czasami wspominacie. Piersi wydają się pełniejsze, sutki ciemniejsze, ale innych zmian nie widzę. Czy może tu rzutować później na laktacji? Albo ból pojawia się później? Te z Was, które były już w ciąży bądź maja taka wiedzę - mogłyby podzielić się swoją wiedza? :)
Nie, ja np nie miałam ciemnych sutków ,piersi mnie nie bolały jak większość kobiet a mleka miałam full na początku ❤
 
Marzy mi się cola ... wczoraj wypiłam puszke coli to pomogło na mdłości choć na jakiś czas. Chyba dzisiaj też się skusze 🙈
 
reklama
Do góry