reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam dziewczyny tak w ogóle w ten paskudnie wietrzny dzień. Ja dopiero wstałam [emoji85] ale miałam znowu poryty sen [emoji85]
Dzisiaj objawowo lekko tzn cos tam ciągnie w podbrzuszu, no i zaczynam 7+1. Uch. Za 4 dni wizyta. Oby bylo dobrze.

W sumi w czuje się troche jakby mniedzy mna a wiekszoscia z was byla przepasc [emoji1787] wkraczacie w 10/11 tydzien i juz macie duże bobaski, a ja dopiero zaczynam 8, nawet nie widzialam serducha jeszcze, mam nadzieję że w czwartek zobaczę.
Ja jutro zaczynam 8 😁 a wizyta w środę 😁😁
 
Ja mam dziś to samo... Byłam nastawiona ze ta ciąża będzie inna, zdrowa, donoszona... A dziś wstaje i zero mdłości, zero boli piersi tylko brzuch mnie zaczyna boleć... Ale to chyba że stresu. Do wizyty 20 dni... Zwariuje.
A ty kiedy masz wizytę?
Spoko mam to samo od kilku dni (zanik objawów) - we wtorek idę do lekarza, na pewno przyniosę dobre wieści :)
Który u Ciebie tydzień?
 
U nas taka pizza, narzeczonego robota😊😊najlepsza. Robi z mąki typu 0 i specjalnie napowietrza ciasto
IMG_20210207_100721.jpg
 
Bosze ale jestem załamana , lekko brązowe miałam na papierze. Dziś 8+0 . Noe wiem co mam robić? Czy panikować ? Muszę się uspokoić
Cześć, miałam takie brudzenie w czwartek i piątek ( u mnie 10+1) , pojechałam w sobotę do lekarza bo i tak potrzebowałam skierowanie na krew+mocz i przy okazji mnie zbadał i sam tez zauważył te ciemne ślady. Powiedział, żeby się oszczędzać i zalecił 2x1 dupaston. Mówił ze takie ślady czasem pojawiają się bo tworzy się łożysko i żeby się nie przejmować ale tez nie olewać. Uprzedzil tylko, ze jeśli pojawi się „żywa” krew to od razu lekarz. Na szczęście u fasolki wszystko ok, serce biło. Wszystko będzie dobrze !:):) ja w te dni się nie oszczędzałam i dużo łaziłam , chodziłam po mrozie wiec może faktycznie trzeba się bardziej oszczędzać. :):)
 
Bierzecie kolagen w ciąży? Ja biorę normalnie codziennie do kawy...ale czy w ciąży można to niewiem🤔
Masz w tabletkach? Ja mam specjalny dla mam z noble health ale zastanawiam się bo w skladzie ma witaminę E a ja juz biorę ją w witaminach dla ciężarnych, podobno w nadmiarze szkodzi.. Więc na razie się wstrzymałam i po prenatalnych zapytam gina
 
reklama
Cześć, miałam takie brudzenie w czwartek i piątek ( u mnie 10+1) , pojechałam w sobotę do lekarza bo i tak potrzebowałam skierowanie na krew+mocz i przy okazji mnie zbadał i sam tez zauważył te ciemne ślady. Powiedział, żeby się oszczędzać i zalecił 2x1 dupaston. Mówił ze takie ślady czasem pojawiają się bo tworzy się łożysko i żeby się nie przejmować ale tez nie olewać. Uprzedzil tylko, ze jeśli pojawi się „żywa” krew to od razu lekarz. Na szczęście u fasolki wszystko ok, serce biło. Wszystko będzie dobrze !:):) ja w te dni się nie oszczędzałam i dużo łaziłam , chodziłam po mrozie wiec może faktycznie trzeba się bardziej oszczędzać. :):)
❤️❤️
 
Do góry