reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, wiem że już było o bólach podbrzusza. Macie też takie "rwące" bóle? Zauważyłam od jakiegoś tygodnia, że boli mnie na wieczór lub kiedy kładę się już spać. Tak czasami mocno rwie na dole, że zastanawiam się czy to jest normalne

U mnie dziś się nasiliły, ale staram się do nich podchodzić ze spokojem. Na wszystko sobie mówię: "właśnie produkujesz mózg, nerki itd." i to mnie bawi i uspokaja. 😊
 
reklama
Jak możesz o tej porze nam to robić🤤😍
Wy to mnie dziewczyny, ale nakręcacie z tym jedzeniem. Dzisiaj robiłam z dzieciakami faworki z przepisu @Elodia i ledwo chodzimy z obżarcia.
I taką pizze też już sobie wkręciłam więc teraz to już musisz dać przepis skoro smaka robisz. Muszę koniecznie zrobić w któryś dzień
Chodzi mi głównie o ciasto, bo dobrze wygląda. Dodatki już wypatrzyłam 😜 Nigdy bym nie wpadla na dodanie fasoli czerwonej. Muszę spróbować
 
Jak możesz o tej porze nam to robić🤤😍
Wy to mnie dziewczyny, ale nakręcacie z tym jedzeniem. Dzisiaj robiłam z dzieciakami faworki z przepisu @Elodia i ledwo chodzimy z obżarcia.
I taką pizze też już sobie wkręciłam więc teraz to już musisz dać przepis skoro smaka robisz. Muszę koniecznie zrobić w któryś dzień
Chodzi mi głównie o ciasto, bo dobrze wygląda. Dodatki już wypatrzyłam 😜 Nigdy bym nie wpadla na dodanie fasoli czerwonej. Muszę spróbować
Hyhyhy przepis na stronie Winiary ,mąż mówi 🙃❤ byłby jeszcze groszek ale zapomniałam o nim 😂 a po pizzy, lody gruszkowe ❤❤❤😍
 
Bosze ale jestem załamana , lekko brązowe miałam na papierze. Dziś 8+0 . Noe wiem co mam robić? Czy panikować ? Muszę się uspokoić
 
Wyszlam z mężem na spacer, pies sam w domu został, córka u babci od strony biologicznego ojca, to spacerek tylko we dwoje mi się zamarzyl.... Wrocilismy.... A nie było nas góra pół godizny [emoji85] po całej chacie poroznoszone pluszaki, bo my drzwi nie zamykamy w mieszkaniu żeby pies sie czuł komfortowo, ale młoda u siebie mimo 13 lat, ma masę pluszaków na łóżku [emoji1787] a pies okazję wykorzystał i 7 pluszaków poroznosił po chacie [emoji1787][emoji1787] i jak tylko pluszaki zauważyliśmy, od razu się pod łóżko schował i udawał, że go nie ma [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry