reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ja dziś kupiłam takie coś...
Użyłam zaraz po kąpieli i jestem w szoku ze szybko się wchlania, nie natłuszcza skory tylko ja nawilża i pięknie pachnie... Ale tylko przy wcieraniu i chwilę po bo później już go nie czułam/ nie czuje😉 zapach taki kojarzący sie wlasnie Z macierzyństwem 😁
Stosowała któras Z was? 😉
mam go ale jeszcze nie używam regularnie. Zapach fajny :)
 
I
Mam do was pytanie, macie może problem że skóra twarzy. Zaczęły mi się pojawiać chrostki jakby przy trądziku;/ macie może cis skutecznego co można stosować w ciąży? Trochę się boję teraz tych kremów, a z drugiej strony dobrze byłoby jakoś wyglądać nawet pod ta maseczką 😬
Tak, zdecydowanie - całe gimnazjum miałam problem z cera, odwiedziłam chyba wszystkich Dermatologów, ale dostałam diane-35 i wszystko przeszło, a od kilku tygodni wysyp przy żuchwie itp. Małe krosteczki :/ ale na razie niczym nie smaruje, zmywam tonikiem przy wieczornej pielęgnacji, trochę znika ale już widzę ze będą się pojawiać :(
 
Ja jakoś 2 tyg temu trafiłam do endokrynologia bo w Wynikach wyszło tsh 8. Od razu przepisał Euthyrox 50. Dobrze żeby zareagował nawet lekarz ginekolog bo podobno im niższe tsh tym lepiej. W każdym razie to nie koniec świata tylko trzeba zbadać ;)
Ja mam ok 4 i biorę Euthyrox - dawka 75 w środy i soboty a w pozostałe dni 50
 
Dziewczyny jeśli któraś z Was poroniła to napiszcie proszę w którym tygodniu. Chce po prostu zobaczyć który tydzień to najczęstszy tydzień poronień :)
Ok 6 tydzień puste jajo
Mam do was pytanie, macie może problem że skóra twarzy. Zaczęły mi się pojawiać chrostki jakby przy trądziku;/ macie może cis skutecznego co można stosować w ciąży? Trochę się boję teraz tych kremów, a z drugiej strony dobrze byłoby jakoś wyglądać nawet pod ta maseczką 😬
Ja stosuje pastę cynkową
 
Dziewczyny jeśli któraś z Was poroniła to napiszcie proszę w którym tygodniu. Chce po prostu zobaczyć który tydzień to najczęstszy tydzień poronień :)
Ja mialam w 11 tyg bylam czyszczona bo od 2 tyg dziecko nie żyło. Ale ta ciaza od poczatku byla az 2 tyg mlodsza co sie nie zgadzalo bo wtedy to ja mialam cykle jak w zegarku.
 
reklama
Do góry