reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie ewidentnie zauważam zmiany w zależności od wyników
Przed świętami czułam że powinnam zbadać, jak po świętach się zorientowałam że jestem w ciąży od razu sama zwieksxylam leki,zrobiłam badania i poszłam do lekarza który jeszcze więcej zwiększył dawkę
Ja.tez miałam zwiększoną dawkę w ciąży mimo prawidłowego poziomu TSH, a i tak mi bywa zimno. ;)
 
reklama
Czy to bardzo szkodzi maluchowi jeśli w porę nie zareaguje
Jest ryzyko poronienia,przedwczesnego porodu oraz niestety są też ryzyka dla dziecka,
Moja córka urodziła się zdrowa,natomiast dostałam się do szpitala z krwotokiem w ok taki tyg jak teraz jesteśmy
A pierwsze słowa endokrynolog nie zapomnę: teraz musimy zrobić wszystko żeby to dziecko miało w życiu takie możliwości jak inne dzieci,
No myślałam że ona jest pewna że dziecko urodzi się chore/słabsze a nic takiego na szczęście się nie stalo
 
Dziewczyny ktore biora luteine. Mam pytanie. Ja biore dopochwowo 3 razy dziennie i dzisiaj po wlozeniu 3 mialam palca bialego chyba w poprzedniej tabletce. Nie wiem moze za nisko wsadzilam? [emoji848] Ale boje sie nie wiadomo jak gleboko tego wkladac. [emoji23]
Wszystko jest ok też mam białego palca po aplikacji, ja wkładam jak najgłębiej umiem tuż przy szyjce ;) nasza pochwa nie ma metra spokojnie 🤗
 
Miałam w ciąży tak samo. Skóra mega wrażliwa, sucha i podrażniona. Zastosowałam wtedy dexeryl krem do mycia i krem do smarowania i bardzo mi to pomogło. Są naturalne, nie zawierają mydła. Skóra jest fajnie nawilżona. Teraz stosujemy całą rodziną na co dzień.
O kurde ja tez mam mega sucha skore .
 
Dziewczyny jeśli któraś z Was poroniła to napiszcie proszę w którym tygodniu. Chce po prostu zobaczyć który tydzień to najczęstszy tydzień poronień :)
 
Czy to bardzo szkodzi maluchowi jeśli w porę nie zareaguje??
Ja jakoś 2 tyg temu trafiłam do endokrynologia bo w Wynikach wyszło tsh 8. Od razu przepisał Euthyrox 50. Dobrze żeby zareagował nawet lekarz ginekolog bo podobno im niższe tsh tym lepiej. W każdym razie to nie koniec świata tylko trzeba zbadać ;)
 
reklama
Mam do was pytanie, macie może problem że skóra twarzy. Zaczęły mi się pojawiać chrostki jakby przy trądziku;/ macie może cis skutecznego co można stosować w ciąży? Trochę się boję teraz tych kremów, a z drugiej strony dobrze byłoby jakoś wyglądać nawet pod ta maseczką 😬
 
Do góry