reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja kocham tosty,a teraz...stoje rano w kuchni i mysle co zjesc,na wszystko mam jeden odruch...wymiotny 🤐
U mnie dziś na śniadanie lody czekoladowe i jablko🙄 później bo po 13 chleb z paprykarzem 3skibki 🙄 no i po 16 to co napisałam.. A tak niby bm coś zjadła ale sama nie wiem co i na wszystko bleah 🤢 tak w zasadzie to nie jem dużo 🤔
 
reklama
Tzn nie kupuje uht jak już to te z krótkim terminem.. Ale smakuje zupełnie inaczej takie wytrzaskane wg mnie.. Taka woda zabielona o smaku mleka 🙄 kozie np nie jest takie słodkie jak krowie ale też jest pyszne lubię kozie mleko ale takie prosto od kozy 🙃
Nie pije alkoholu nie jem surowych ryb a mięsa to w ogóle nie jem.. Kawy też nie pije 🙄 tego mleka, kurcze żałuję że czytałam o tej bakterii 🙄
Ale jesteś wege ? Czy tak nie masz smaka teraz?
 
reklama
U mnie dziś na śniadanie lody czekoladowe i jablko🙄 później bo po 13 chleb z paprykarzem 3skibki 🙄 no i po 16 to co napisałam.. A tak niby bm coś zjadła ale sama nie wiem co i na wszystko bleah 🤢 tak w zasadzie to nie jem dużo 🤔
Kawala mi się przypomniał: wpada do żołądka sałatka , ogórek a potem kabanos. Wpada wódka i krzyczy : ejjjj chłopaki wychodzimy ! bo na zewnątrz fajna imprezka !!!! 😃
 
Do góry