reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dziś zaczynam 10 tydzień zmieściłam się w spodnie, które były za ciasne przed ciążą. - 3kg przez mdłości 🙀
 
reklama
Ja się cieszyłam że nic mnie nie boli a wczoraj przeleżałam do wieczora bo mnie sam dół brzucha bolał i całe podwozie 🙄 też tak macie? Miałam wrażenie że zaraz mi coś wyleci normalnie🙄 mąż kazał odpoczywać więc się posłuchałam😉
Dziś już ok
 
Dziewczyny zaczęłam się martwić [emoji19] wczoraj wieczorem delikatnie pobolewalo mnie podbrzusze i dzisiaj tez ... zaraz z tych nerwów zwariuje,czy jest to normalne,bo macica się rozszerza czy coś się dzieje z bobo?[emoji30]
Tak to normalne spokojnie. Tez mam czesto takie bole jezeli nie krwawisz to jest z dzidzia wszystko okej [emoji4]
Ja dziś zaczynam 10 tydzień zmieściłam się w spodnie, które były za ciasne przed ciążą. - 3kg przez mdłości [emoji79]
To sie ciesz bo niedlugo znowu sie nie zmiescisz [emoji12][emoji23]
 
Ja się cieszyłam że nic mnie nie boli a wczoraj przeleżałam do wieczora bo mnie sam dół brzucha bolał i całe podwozie 🙄 też tak macie? Miałam wrażenie że zaraz mi coś wyleci normalnie🙄 mąż kazał odpoczywać więc się posłuchałam😉
Dziś już ok
Też tak wczoraj miałam, dodatkowo było wyjatkowo strasznie mokro , ale dzisiaj juz przeszlo i jest ok, wiec myślę że nie ma czym się martwić 😊
 
Dziewczyny zaczęłam się martwić 😒 wczoraj wieczorem delikatnie pobolewalo mnie podbrzusze i dzisiaj tez ... zaraz z tych nerwów zwariuje,czy jest to normalne,bo macica się rozszerza czy coś się dzieje z bobo?😩
Ja takie bóle mam od tygodnia, dziś wizyta i zobaczę co się dzieje 😉 staram się być dobrej myśli
 
ja znowu słyszałam, ze najpewniej to stwierdzić po pierwszym usg, jak dzieciątko jest malutkie, bo potem każde rosnie w swoim tempie, jedne się rodzą 4,5kg a inne 2,5 i tez jest ok. Jak prowadziłam tamta ciąże u lekarki to z om miałam 03.02 a usg 15.02 a potem jeszcze po pierwszych prenatalnych mi wpisała 09.02 [emoji2356] jak się przepisałam do innego lekarza w 15 tyg to lekko zdezorientowany był, się zaśmiał, ze mam 3 terminy na karcie i jak robił usg to powiedział, ze on już tego tak dokładnie nie określi i ze będziemy się trzymać środkowego 09.02 [emoji1787] w grudniu jak byłam na 3 prenatalnych jeszcze u innego doktorka to się zaśmiał że to dziecko jest dużo większe i on obstawia w styczniu poród. Koniec końców miałam wywoływany poród 17.02 czyli się sprawdziło z pierwszym usg, bo córce się nie spieszyło ;)

Można zmierzyć dokładnie dopóki cały Bobas się mieści w USG :) potem wyznaczają wielkość dziecka z jakiś wzorów, mój syna miał akurat dość sporą głowę i wychodził teoretycznie większy niż naprawdę ;) chociaż przy przyjęciu do szpitala lekarka wyliczyła wagę tylko 100 g większa niż w rzeczywistości, wiec pewnie zależy od aparatu i precyzji lekarza.
 
Dziewczyny, ciuchy ciążowe są tez w Bon Prix, całkiem fajnej jakości i często są jakieś promocje. Poza tym są tez duże rozmiary jak ktoś potrzebuje :)
 
reklama
Dziewczyny zaczęłam się martwić 😒 wczoraj wieczorem delikatnie pobolewalo mnie podbrzusze i dzisiaj tez ... zaraz z tych nerwów zwariuje,czy jest to normalne,bo macica się rozszerza czy coś się dzieje z bobo?😩
Mnie też bolało i boli ,spokojnie, macica się rozciąga, ona pracuje na maksa teraz ❤
 
Do góry