reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jaką karte grupy krwi? [emoji848][emoji848]Co to oznacza? Ja zrobiłam dwa dni temu badania w alabie właśnie wraz z grupą krwi.
Ktoś tu pisał że można sobie zrobić taką kartę wielkości dowodu osobistego poręczna do portfela z grupą krwi potwierdzoną. Chciałabym to zrobić tylko jutro najbardziej mi po drodze do Synevo Ale tam chyba nie robią tego. Muszę podjechać nieco dalej do diagnostyki lub alab.
 
reklama
Tak, ja dziś mam na 10:40
Ja dopiero na 17.15... I już siedzę jak na szpilkach 😁 oby serduszko dalej biło 😉 kartę ciąży lekarz założył mi przy pierwszej wizycie. Jak tak się będę stresować przed każdą wizytą to w wariatkowie wyląduje 😂 co do wagi to na razie się nie ważyłam, jestem niska i pewnie i tak zaraz będę wyglądać jak purchawka na łące😂
 
Ja dzis kolejna nocka z głowy, małej wyszła afta na języku i jest dramat 🥴
Dzis sie tez jakos slabo czuje, M zawiózł mloda do babci, a ja wykorzystam i sie przespie z godzinke. Reszta sie uczy, zwierzaki śpią, cisza i spokój 😍
Mala wroci kolo 16, wiec mam dzien wolny, bo o 17 pojdzie spac 😆
 
Ja dzis kolejna nocka z głowy, małej wyszła afta na języku i jest dramat 🥴
Dzis sie tez jakos slabo czuje, M zawiózł mloda do babci, a ja wykorzystam i sie przespie z godzinke. Reszta sie uczy, zwierzaki śpią, cisza i spokój 😍
Mala wroci kolo 16, wiec mam dzien wolny, bo o 17 pojdzie spac 😆
Zazdroszczę 😂 mnie moja nie opuszcza na krok nawet do ubikacji za mną idzie 😂
 
Ja przy mojej niedoczynności tarczycy mam bardzo różne cykle
Przez ostatni rok miałam regularne 30 dyniowe we wrześniu zmniejszyliśmy dawkę leku i już po dwóch miesiącach cykl wydłużył się do 35 kolejny w którym zaszłam mógł być nawet 40 dniowy, licząc od ostatniej miesiączki i wg USG mam różnice ok tydzień może więcej za 1.5;tyg dowiem się co wpisze w kartę ciazy
 
reklama
Do góry