reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tak ale chodzi mi o to że stawiają karierę ponad rodzinę i zostają później zdziwieni i sami ❤

I to też trzeba szanować. Nie każdy może trafić na odpowiedniego partnera, nie każdy chce mieć rodzinę. Mamy różne bagaże doświadczeń, choroby. Ja mam 34 lata, chciałam mieć dziecko jak miałam 20 lat, ale życie pisze inne scenariusze. Być może będę miała tylko jedno i szlag mnie trafiał, jak przez te lata słuchałam, że kariera a nie dzieci. Bo to je prywatną sprawa. Szanujmy się nawzajem, znam szczęśliwe bezdzietne związki, naprawdę.
 
reklama
Dziewczyny zaczęłam się martwić 😒 wczoraj wieczorem delikatnie pobolewalo mnie podbrzusze i dzisiaj tez ... zaraz z tych nerwów zwariuje,czy jest to normalne,bo macica się rozszerza czy coś się dzieje z bobo?😩

Ja się cieszyłam że nic mnie nie boli a wczoraj przeleżałam do wieczora bo mnie sam dół brzucha bolał i całe podwozie 🙄 też tak macie? Miałam wrażenie że zaraz mi coś wyleci normalnie🙄 mąż kazał odpoczywać więc się posłuchałam😉
Dziś już ok
Oj tak właśnie pisałam ze całą noc męczył mnie ból brzucha🤔 jeszcze do tego ciągnie mnie w krzyżu jak wstaje... dobrze ze jutro wizyta
 
I to też trzeba szanować. Nie każdy może trafić na odpowiedniego partnera, nie każdy chce mieć rodzinę. Mamy różne bagaże doświadczeń, choroby. Ja mam 34 lata, chciałam mieć dziecko jak miałam 20 lat, ale życie pisze inne scenariusze. Być może będę miała tylko jedno i szlag mnie trafiał, jak przez te lata słuchałam, że kariera a nie dzieci. Bo to je prywatną sprawa. Szanujmy się nawzajem, znam szczęśliwe bezdzietne związki, naprawdę.
A ty myślisz że ja nie szanuje zdania innych? To jesteś w błędzie. Zupełnie miałam co innego na myśli pisząc to niż to co przeczytałaś i sobie wymyśliłaś :)
 
Mnie dziś ciągnie brzuch po bokach, ale wydaje mi się, że to wina jelit, bo mam zaparcia. :/
 
Można zmierzyć dokładnie dopóki cały Bobas się mieści w USG :) potem wyznaczają wielkość dziecka z jakiś wzorów, mój syna miał akurat dość sporą głowę i wychodził teoretycznie większy niż naprawdę ;) chociaż przy przyjęciu do szpitala lekarka wyliczyła wagę tylko 100 g większa niż w rzeczywistości, wiec pewnie zależy od aparatu i precyzji lekarza.
ja wiem, ze można zmierzyć😀 tak jak mówisz, ze Twój syn wychodził większy, moja corka tez od samego początku, do tej pory jest dużo większa niż dzieci w swoim wieku! Na drugim szczepieniu doktorka w ośrodku mi wciskała skierowanie do poradni bo się jej nie podobało jak trzyma pion, umówiłam się z nią prywatnie do dobrej doktorki i ona powiedziała, ze mam nie słuchać tej z ośrodka, ze corka się rozwija super, zgodnie z kalendarzem tylko wyglada na conajmniej 3 miesiące do przodu!!! Mój lekarz mi już w grudniu powiedział, że mam krótka szyjkę i mam się oszczedzac ale być spokojna bo dziecko wazy 2,5 i jej super rozwinięte i nawet jak się poród zacznie to będzie dobrze ;) a skończyło się kroplowka z oksy dwa miesiące później, teraz nawet nie chce patrzeć na termin om, żeby mi czasem nie chcieli wcześniej wywoływać,jak wszystko będzie ok. Dobrze wiem kiedy zaszłam i to się zgadza z terminem usg 😃
 
A mnie dziś nic nie boli i nawet nie mam jakiś większych mdłości tylko mi się odbija i co? Tez się martwię hahahha
 
A ty myślisz że ja nie szanuje zdania innych? To jesteś w błędzie. Zupełnie miałam co innego na myśli pisząc to niż to co przeczytałaś i sobie wymyśliłaś :)

Nie, nie napisałam tego :-) tylko pokreslilam, że to też jest normalne i powinniśmy szanować wszystkie wybitym. Spokojnie :-)
 
reklama
Do góry