reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tacy teściowie to skarb, skoro z takim wyprzedzeniem się zapowiadają [emoji1787] moja tesciowa wprawdzie z tych nieszkodliwych , ale np wkurza mnie okropnie, bo co chwile coś od męża chce i ten z podkulonym ogonem leci. Albo nachalnie się pryzpomina o rodzinnych nasiadówach u dziadków męża, żeby przyjsc bo sie obrażą... Ja tkaich nasiadowek nie lubię, bo co tam idizemy to od praiwe roku tylko jedne temat :-/ a ja jestem na ten temat już trochę uczulona.
Tutaj takie wpadanie na kawę bez zapowiedzi, na zasadzie bylam w okolicy jest traktowane jako bardzo niegrzeczne. Wręcz brak kultury.
 
reklama
Zazdroszczę bo ja czasem myślę, że dla mojego matka najważniejsza [emoji849]
U Ciebie to już serio ekstremalny przypadek.. w życiu bym się do takiej baby nie odezwała .. brawa dla Twojego męża za rozwagę [emoji846]
Dlatego nie gadaliśmy ale ja jestem z tych co wybaczają i wiem że każdy popełnia błędy.. Ale trzymam dystans ;)
 
Dziewczyny mam problem z hemoroidami,dostałam lekkiego zaparcia i się odezwały,pojechałam do apteki a tam mi babja mówi że wszystko jest od 2 trymestru, tylko one słabo ogarnięte u nas, opinie mają złe,polecacie coś?
Jest taki czopek do krioterapii normalnie w aptekach i chyba można go używać od początku ciąży, ale nie jestem pewna 🤔
 
Dziewczyny ja się czuję jakbym dostała w twarz. Mój lekarz prosil żebym leżała przez najbliższe 2 tyg przez tego krwiaka i generalnie przez bardzo przekrwiona macicę, plamienia itp. Przyjechała do mnie teściowa pomoc i miala zostać te 2 tyg żeby opiekować się synem. Słuchajcie dziś mi oświadczyła , że wraca do domu bo ona musi sprzątać na święta...
Rozumiecie to , ja walcze o ciążę a ona zostawia mnie bo musi sprzątać i kwiaty podlewać
Zrobiło mi się mega przykro aż się popłakałam [emoji22]
Może ją przerosła opieka nad młodym i nie wiedziała co innego ma wymyślić to podała taki głupi powód :(
 
Dziewczyny mam problem z hemoroidami,dostałam lekkiego zaparcia i się odezwały,pojechałam do apteki a tam mi babja mówi że wszystko jest od 2 trymestru, tylko one słabo ogarnięte u nas, opinie mają złe,polecacie coś?
Ja polecam pos.ter.isan masc lub czopki [emoji846]
 
reklama
Do góry