reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej ja już po wizycie na onkologi. Na wieści o ciąży lekarz mi pogratulował i nic więcej się nie odezwał ... przynajmniej nie opi.......dolił 😉 jestem padnięta , tłum na korytarzach nie ma gdzie siąść , stres , droga do Krakowa daleka....padam na ryj.
Ale martwi mnie że dziś mam bardziej mokro niż zwykle i jakieś bardziej żółte te wydzieliny, martwię się że nadejdzie plamoenie. Czy u was też się tak zaczynało? Jutro byłby dzień planowanej @.
Ja mam żółta wydzieline od początku ;)
 
reklama
Dzisiaj mi Pani w aptece na mdłości poleciła migdaly. Faktycznie zadziałały, choć na krótko. :p Ale jak mnie mdli to biorę jednego i jakoś idzie przetrwać;)
 
Chyba więcej zacznę z wami tu przybywać. 😍 właśnie chciałam napisać o tej dziwnej wydzielinie. Bo najpierw miałam biała czesem przezroczysta a od wczoraj żółtawa. Uspokoiłam się dzieki wam 🥰
 
Dziewczyny, a bierzecie magnez? Mój lekarz zapisał mi go w zaleceniach, ale nie określił dawki - muszę dopytać... Jeśli któraś z Was bierze, to ile tabletek? Kupiłam MagneB6, a tam w ulotce dla osób z niedoborem zaleca się 6 tabletek dziennie (3x2) :o sporo :D
a czuje, że ten magnez jest jedna potrzebny, bo zaczynają mnie ciągnąć mięśnie brzucha - też tak macie?
Biorę Magne B6 2x2 wg zaleceń mojego lekarza. Magnez już chyba do końca ciazy będę musiała brać.
 
reklama
Ja mam nerwy w cholerę.. Z tym moim dzieckiem osiwieje ja chce do pracy tam jestem spokojna 😪
Czy wy tez macie takie gluty czasem z pochwy z wydzielina?
 
Do góry