reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej ja już po wizycie na onkologi. Na wieści o ciąży lekarz mi pogratulował i nic więcej się nie odezwał ... przynajmniej nie opi.......dolił 😉 jestem padnięta , tłum na korytarzach nie ma gdzie siąść , stres , droga do Krakowa daleka....padam na ryj.
Ale martwi mnie że dziś mam bardziej mokro niż zwykle i jakieś bardziej żółte te wydzieliny, martwię się że nadejdzie plamoenie. Czy u was też się tak zaczynało? Jutro byłby dzień planowanej @.
Tez mam mega mokro 🙄
 
Hej ja już po wizycie na onkologi. Na wieści o ciąży lekarz mi pogratulował i nic więcej się nie odezwał ... przynajmniej nie opi.......dolił 😉 jestem padnięta , tłum na korytarzach nie ma gdzie siąść , stres , droga do Krakowa daleka....padam na ryj.
Ale martwi mnie że dziś mam bardziej mokro niż zwykle i jakieś bardziej żółte te wydzieliny, martwię się że nadejdzie plamoenie. Czy u was też się tak zaczynało? Jutro byłby dzień planowanej @.
Ja zwróciłam uwagę że mam to uczucie "mokrego" wtedy kiedy się więcej ruszam. Jak spędzałam wczesniej większość czasu leżąc czy śpiąc tak nie było. A teraz jak wyjdę na spacer + pokręcę się po domu to faktycznie jest więcej wydzieliny
 
Hej ja już po wizycie na onkologi. Na wieści o ciąży lekarz mi pogratulował i nic więcej się nie odezwał ... przynajmniej nie opi.......dolił 😉 jestem padnięta , tłum na korytarzach nie ma gdzie siąść , stres , droga do Krakowa daleka....padam na ryj.
Ale martwi mnie że dziś mam bardziej mokro niż zwykle i jakieś bardziej żółte te wydzieliny, martwię się że nadejdzie plamoenie. Czy u was też się tak zaczynało? Jutro byłby dzień planowanej @.
Ja żółtą na zmianę z białą mam wydzielinę i tak od początku. Lekarz nie mówił mi żeby było to coś nieprawidlowego
 
Ja zwróciłam uwagę że mam to uczucie "mokrego" wtedy kiedy się więcej ruszam. Jak spędzałam wczesniej większość czasu leżąc czy śpiąc tak nie było. A teraz jak wyjdę na spacer + pokręcę się po domu to faktycznie jest więcej wydzieliny
No chyba tak bo staram się dużo odpoczywać a dziś od rana na nogach , tylko kolor żółtawy mnie martwi 😟
 
Hej ja już po wizycie na onkologi. Na wieści o ciąży lekarz mi pogratulował i nic więcej się nie odezwał ... przynajmniej nie opi.......dolił 😉 jestem padnięta , tłum na korytarzach nie ma gdzie siąść , stres , droga do Krakowa daleka....padam na ryj.
Ale martwi mnie że dziś mam bardziej mokro niż zwykle i jakieś bardziej żółte te wydzieliny, martwię się że nadejdzie plamoenie. Czy u was też się tak zaczynało? Jutro byłby dzień planowanej @.
Ja mam od początku ciąży takiej wydzieliny wlasnie białe lub żółte a plamień zero ;)
 
reklama
Dziewczyny, u mnie 4 dzień z rzędu już konkretne mdłości, oczywiście im dalej w las, czyli później w dzień tym większe... i tez mam taki biały śluz, który zasycha i bardziej mokro się robi jak więcej się poruszam i chodzę.
 
Do góry