reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No właśnie nie tyle co o infekcję tylko boję się to że zamieni się w brąz. Ja w poprzedniej ciąży miałam NON STOP grzybicę, cały czas miałam leki. Syn przez to po urodzeniu miał antybiotyk. Jak urodziałam to wszystko przeszło. Nawet mój mąż miał ochroszczonego Fredzika 😂
Ale dlaczego zwiekszona ilość wydzieliny ma oznaczać zaraz najgorsze? Nic takiego się nie wydarzy. To naturalne, ze teraz produkujemy jej o wiele więcej 😅
Mogłabyś dać znać, czy oprócz białej wydzieliny coś innego wskazywało, ze to była u Ciebie grzybica? Pytam, bo zastanawia mnie czasami tak biała wydzielina. 🤔
 
reklama
@Fasolka2021
U mnie nasilone biegunki na zmianę z zaparciami. Póki co tylko dieta i daje radę. Na szczęście nie mam takich skurczów jelit jakie miałam przed ciążą. Wogl to jak dbam o to żeby codziennie się odstresowac i pilnować diety to jest nieźle i daje radę bez leków. Jak będzie gorzej to wizyta u gastrologa pewnie bo nie wiem czy leki które miałam można stosować w ciąży.

A Ty jak sobie dajesz radę?
 
Ale dlaczego zwiekszona ilość wydzieliny ma oznaczać zaraz najgorsze? Nic takiego się nie wydarzy. To naturalne, ze teraz produkujemy jej o wiele więcej 😅
Mogłabyś dać znać, czy oprócz białej wydzieliny coś innego wskazywało, ze to była u Ciebie grzybica? Pytam, bo zastanawia mnie czasami tak biała wydzielina. 🤔
Zrobiły się serowate wydzieliny , takie ścięte . No a potem swędzenie. No i miałam tak mokro że jak w lecie założyłam jasne getry bez wkładki bo nie chciałam się parzyć to wyglądałam jakbym nie trzymała moczu.
 
Dziewczyny, dostałam wyniki moczu.. jest bardzo źle? Wskazuje to na jakąś infekcje?
Miałam podobne ale lekarz powiedział że nie ma nic niepokojącego. Chyba że masz ból podczas oddawania moczu. Za pierwszym razem miałam bardzo liczne bakterie później powtórzyłam mocz za 2 dni i były nieliczne. Zależy jak pobierzesz mocz.
 
Hejo. Co do mdłości to ja uważam, że każdy organizm reaguje inaczej. Ja dzis mam 9+0😱ależ to leci. Co do lotów ja lecialam po 12 tc z daleka więc te 3-4h to luzik. Też myślę nad jakimiś wakacjami. Mąż z Indii, ale tam to chyba palcem po mapie przez 3 lata 😂
 
Ja mam badania w pn i jak tak słucham to az się boję o swoją próbkę siku😂. Mi pierwsza krew wyszła do doopki, nie wiem na co się nastawić 😆.
 
Mialam się dziś uczyć, ostatnio nie byłam na zajęciach... Jutro już muszę iść. W życiu się tego języka nie nauczę, jak ja mam tu żyć.. Lenia mam jak cholera
 
Hejo. Co do mdłości to ja uważam, że każdy organizm reaguje inaczej. Ja dzis mam 9+0😱ależ to leci. Co do lotów ja lecialam po 12 tc z daleka więc te 3-4h to luzik. Też myślę nad jakimiś wakacjami. Mąż z Indii, ale tam to chyba palcem po mapie przez 3 lata 😂
Wow masz męża Hindusa 😃 gdzieś ty go wyrwała ?
 
reklama
Do góry