reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam nerwy w cholerę.. Z tym moim dzieckiem osiwieje ja chce do pracy tam jestem spokojna [emoji25]
Czy wy tez macie takie gluty czasem z pochwy z wydzielina?
Takie ggluty to raczej nie... Po prostu jka więcej się ruszam, to szybciej mokro czuję ale glutów to nie mam.
 
reklama
Hej ja już po wizycie na onkologi. Na wieści o ciąży lekarz mi pogratulował i nic więcej się nie odezwał ... przynajmniej nie opi.......dolił 😉 jestem padnięta , tłum na korytarzach nie ma gdzie siąść , stres , droga do Krakowa daleka....padam na ryj.
Ale martwi mnie że dziś mam bardziej mokro niż zwykle i jakieś bardziej żółte te wydzieliny, martwię się że nadejdzie plamoenie. Czy u was też się tak zaczynało? Jutro byłby dzień planowanej @.
Wlasnie tez mnie zastanawiał take żółtawe upławy, ale z tego co czytałam to tez może być to od zwiększonej ilości progesteronu? Generalnie jeżeli nie swędzi i nie ma brzydkiego zapachu to nie musi od razu oznaczać najgorszego. Ja na następnej wizycie chce zrobić próbkę wymazu i tyle.
 
reklama
Wlasnie tez mnie zastanawiał take żółtawe upławy, ale z tego co czytałam to tez może być to od zwiększonej ilości progesteronu? Generalnie jeżeli nie swędzi i nie ma brzydkiego zapachu to nie musi od razu oznaczać najgorszego. Ja na następnej wizycie chce zrobić próbkę wymazu i tyle.
No właśnie nie tyle co o infekcję tylko boję się to że zamieni się w brąz. Ja w poprzedniej ciąży miałam NON STOP grzybicę, cały czas miałam leki. Syn przez to po urodzeniu miał antybiotyk. Jak urodziałam to wszystko przeszło. Nawet mój mąż miał ochroszczonego Fredzika 😂
 
Do góry