reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nieee. Ale ja się martwię.
Dobra przestaje czytać i czekam na dzisiejsza wizytę. Ale
Podobno małości mowia o tym ze beta hcg i
Progesteron rośnie a jak nie rośnie prawidłowo to nie ma mdłości
Chyba nie każdy przeczytał ze zrozumieniem i co niektórzy się złoszczą jest napisane że że jak nie rośnie beta i progesteron to nie występują mdłości, a jak nie ma mdłości to wcale nie oznacza że nie rosną prawidłowo,
Ja mdłości na szczęście nie mam i oby tak dalej, i nie dopuszczam myśli żeby miało być inaczej niż dobrze 😀
 
Dziewczyny jaki macie stosunek do lotów w ciąży? Mam dyskusje z mężem :D czy krótkodystansowe loty wchodzą w grę wg Was? Zdecydowalybyscie się na tydzień w maju czerwcu na jakiś krótki odpoczynek za granica?
Jak ginekolog wyrazi zgodę, to mozna zaryzykowac :-)

Raz w zyciu lecialam samolotem, prawie 2 godziny, nigfy więcej. O ile start czy lądowanie to zajebiste bylo, ale w chmurach caly czas mi niedobrze było :-/ i uszy miałam zatkane. Ale przynajmniej dane mi było zwiedzić Londyn [emoji3059][emoji3059]
 
Hejka :D
Ja dzisiaj jestem ledwo żywa, totalnie wyprana z emocji i czegokolwiek. Tylko bym spała. Zjadłam rano serek danio, połknęłam tabsy, a potem mężowi śniadanie robiłam i powąchałam ogórki kiszone... Odkryłam czeluści mojego żołądka.
 
reklama
Do góry