reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Moja teściowa w 3 ciazach nie miala zadnych mdlosci i urodzila 3 zdrowych dzieci. ;)
Ale fakt, mama ginekolog też mówiła o tym, tylko mowila, że jak są mdłości to jest 3-krotnie mniejsze ryzyko poronienia, a nie, że jak nie ma mdłości to na pewno się poroni. :p
Dzięki dziewxzyny ulżyło mi ❤️
 
Ja w pierwszej zawsze miałam średnia morfologię, coś przekroczone, czegoś niedobór. Ale lekarz zawsze mnie uspokajał że jest ok, kobieta w ciąży ma inne normy, na wynikach są podane normy dla wszystkich.
Dziewczyny jestem w 10 tygodniu i właśnie odebrałam wyniki krwi i moczu.
W moczu bakterie norma do 130 a ja mam 400 [emoji23] być może źle pobrałam.
Natomiast morfologia mnie trochę przestraszyła, bo na początku stycznia robiłam i wszystkie wyniki miałam książkowe. Natomiast teraz mam podwyższone leukocyty( norma w ciazy), neutrofile. Obniżone limfocyty i uwaga mam we krwi jakieś niedojrzałe granulocyty i są podwyższone(norma do 0,03 a ja mam 0,05) . Czy któraś z was wie co to te niedojrzałe granulocyty? [emoji849]
 
Jprd nie moge się dodzwonić do żadnego laboratorium 😠 ani do szpitala na to tego prywatnego.. Nie wiem czy w tej całej pandemii trzeba się rejestrować czy poprostu przychodzisz i robisz badania.. 3 lata temu było inaczej..
 
Mdłości lub ich brak to indywidualne predyspozycje organizmu a nie sygnał że coś jest źle, nie straszcie dziewczyn. Każda jest inna, jedna ma mdłości druga nie, jedna boki brzuch druga nie i tak dalej można wyliczać.
Nieee. Ale ja się martwię.
Dobra przestaje czytać i czekam na dzisiejsza wizytę. Ale
Podobno małości mowia o tym ze beta hcg i
Progesteron rośnie a jak nie rośnie prawidłowo to nie ma mdłości
 
Jprd nie moge się dodzwonić do żadnego laboratorium [emoji34] ani do szpitala na to tego prywatnego.. Nie wiem czy w tej całej pandemii trzeba się rejestrować czy poprostu przychodzisz i robisz badania.. 3 lata temu było inaczej..

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Krakowie w diagnostyce nigdzie nie trzeba się umawiać, w Synevo zależy od labu, w medicover trzeba się umawiać, a w szpitalu tak jak pisałam - zamknęli ;)
 
Ja też myślę, że jak kobieta jest już w widocznej ciąży, to trzeba ją puszczać nawet jak się nie upomina. Miałam ostatnio sytuację, kiedyś stałam przed lokalnym labo na badania, na czczo. Kolejka że hej, staliśmy na zewnątrz bo w środku mogły być tylko dwie osoby. I ja akurat byłam pierwsza, za mną jeden facet w średnim wieku, potem starsze małżeństwo i kolejna laska 30+. Wtedy przyszła ta ciężarna dziewczyna, z dużym już brzuszkiem i grzecznie zapytała kto ostatni i ustawiła się w kolejce. Że byłam pierwsza to zapytałam wszystkich za mną czy się godza żeby puścić panią w ciąży na początek. Było zdumieni ale się zgodzili. Jak już mogliśmy wejść do środka do okazało się że pani jest tak wysoko że w każdej chwili może zacząć rodzić, a nie pytała sama bo mówi że różnie ludzie reagują i tak na prawdę rzadko się zdarza taka sytuacja, jak teraz. Mam nadzieję, że kiedyś mnie tak ktoś wpuści :)
Dobro wraca ❤ zachowanie cudowne dziękuję za takich ludzi ❤
 
To jak już się nakręcamy to ze swojej strony dodam, że każda ciąża wiąże się z ryzykiem poronienia. Czy są mdłości, czy ich nie ma, czy bolą piersi czy nie bolą, czy śnieg pada czy nie pada. A trzymając się statystyk to znaczna większość wszystkich ciąż kończy się niesamowitym krzykiem maleństwa, które dzięki nam ujrzy świat. Jeśli mamy trzymać się statystyk, to myślę, że ta jest najlepsza 🤗
 
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Krakowie w diagnostyce nigdzie nie trzeba się umawiać, w Synevo zależy od labu, w medicover trzeba się umawiać, a w szpitalu tak jak pisałam - zamknęli ;)
No akurat nie w Krakowie 🙃 ja z Wlkp :) akurat chce robić badania w miescie gdzie pracuje będzie po drodze :)
 
reklama
Do góry