reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Mnie nie stac na takie podróże więc mam problem z głowy [emoji23][emoji23][emoji854][emoji854]
My w zeszlym roku bylismy w moim ulochanym Trójmieście aby na weekend. Z racji braku wiekszego czasu, nie podjechaliśmy na mój jeszcze bardziej ukochany Hel. W tym roku raczej sięnigdzie nie ruszymy, ale za rok już z maluchem nie ma bata, morze musi poznać.
 
reklama
Dziewczyny jaki macie stosunek do lotów w ciąży? Mam dyskusje z mężem :D czy krótkodystansowe loty wchodzą w grę wg Was? Zdecydowalybyscie się na tydzień w maju czerwcu na jakiś krótki odpoczynek za granica?
My planujemy lecieć właśnie w maju, muszę odpocząć koniecznie, wolałabym nawet dalej ale mąż trochę panikuje i mówi ze Maks 3,5 h wiec pewnie jakaś Hiszpania wleci :)
 
Na pewno zdrowsze są wędliny gotowane czy pieczone niż wędzone. Ale jeśli zjesz kanapkę z wedzoną szynką to raczej ani Tobie ani dziecku nic nie będzie ;) więc smacznego!
O gotowane czy pieczone nie pytam bo tu akurat mam pewnosc jak zostały zrobione, chodzilo mi właśnie typowo o parzone. Wędzonych raczej nie jem, a jeśli już to ogólnie rzadko. Dzięki;)
ja zawsze kupuje te najmniej naszpikowane i jem normalnie oprócz szynki parmeńskiej czy salami [emoji848]
No to wiadomo, tych akurat należy unikać.
Właśnie jak to jest z tymi wędlinami? Czytałam co można czego nie można i niw wyczytalam nic o wedlinach, dopeiro tutaj mi coś na forum migneło ;)
Generalnie jak wyżej tego unikać [emoji4]
Ja co prawda mięsa już nie jem ale moja szwagierka sama robi szynki nie kupuje tych sklepowych bo to sol i chemia przeważnie.. W sklepach masz szynkowary , przyprawy ,siatki wszystko co jest potrzebne do tego ;)
No ja wybieram produkty dobrej jakości więc nie ma mowy o chemii, lubię wyroby znanego pochodzenia, dlatego pytam tylko czy szynka parzona jest ok, ale chyba faktycznie lepiej zostawić ja na rzecz pieczeni czy gotowanej.
Bedzie super kochana czekamy do wieczora na wspaniałe wieści!!! [emoji3590] nie stresuj sie brakiem objawów, ciesz sie ze dni nad toaleta nie spędzasz i masz siły!


Zdrówka! Kuruj sie!

Ja tylko kurczaka gotowanego najczęściej Tarczynski, chude wędliny i mięsa :)
Ja staram się też jeść wszystkie ale dziś przy śniadanku zafiksowałam [emoji28]
Ja jem wszystkie, oprócz surowej;)
 
My w zeszlym roku bylismy w moim ulochanym Trójmieście aby na weekend. Z racji braku wiekszego czasu, nie podjechaliśmy na mój jeszcze bardziej ukochany Hel. W tym roku raczej sięnigdzie nie ruszymy, ale za rok już z maluchem nie ma bata, morze musi poznać.
My byliśmy w ub roku w Rewalu lubie tam jeździć 🙃 w tym roku raczej nie pojedziemy 🙄 chyba ze byłoby ok z dzidzią 🤔 zobaczymy
 
Dziewczyny jaki macie stosunek do lotów w ciąży? Mam dyskusje z mężem :D czy krótkodystansowe loty wchodzą w grę wg Was? Zdecydowalybyscie się na tydzień w maju czerwcu na jakiś krótki odpoczynek za granica?

Normalnie bym poleciała, ale w tym roku na pewno się nie wybierzemy, głównie ze względu na to, ze nie wyobrażam sobie podróży samolotem z moim dwulatkiem [emoji23] jeśli się wszystko dobrze ułoży to może gdzieś polecimy jak mały bobas będzie miał ok. pół roku.
 
My w zeszlym roku bylismy w moim ulochanym Trójmieście aby na weekend. Z racji braku wiekszego czasu, nie podjechaliśmy na mój jeszcze bardziej ukochany Hel. W tym roku raczej sięnigdzie nie ruszymy, ale za rok już z maluchem nie ma bata, morze musi poznać.
A my bylismy w Szczawnicy 🥰kocham to miejsce..teraz mielismy zaplanowane wakacje w Chorwacji, ale chyba sie boje...
 
My byliśmy w ub roku w Rewalu lubie tam jeździć [emoji854] w tym roku raczej nie pojedziemy [emoji849] chyba ze byłoby ok z dzidzią [emoji848] zobaczymy
Dla mnie brka morza w wakacje chocby na jeden dzień, to nie wakacje [emoji1787] to jest moje male uzależnienie, a w góry nie lubię jeździć za bardzo.
 
Dziewczyny jaki macie stosunek do lotów w ciąży? Mam dyskusje z mężem :D czy krótkodystansowe loty wchodzą w grę wg Was? Zdecydowalybyscie się na tydzień w maju czerwcu na jakiś krótki odpoczynek za granica?
Hmm. Ja nawet po krótkich lotach dochodzę potem 2 dni do siebie więc raczej w ciąży odpuszczę ;)
Zresztą szkoda było by mi lecieć do ciepłych krajów i w pełni nie wykorzystać tego słoneczka 😍🙀
 
reklama
Dla mnie brka morza w wakacje chocby na jeden dzień, to nie wakacje [emoji1787] to jest moje male uzależnienie, a w góry nie lubię jeździć za bardzo.
Ja kocham góry ❤❤❤❤ mąż z kolei morze i nad morzem jesteśmy trochę i w góry czasem wyjedziemy na dzień ❤
 
Do góry