reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To nawet się tym nie przejmuj... Ja byłam w 5t5d usg wskazywało 6t1d i serduszko też uderzało 100/min. 2 tygodnie później już waliło 179/min. Na tym etapie serduszko nie pracuje jeszcze równo. Około 10t będzie dopiero równy rytm.
Z resztą czytałam że niepokojące jest dopiero jak serduszko bije mniej ni 80uderzen... Nie martw się tym! Dla świętego spokoju idź do innego lekarza i sprawdź to. A przede wszystkim nie możesz się nakręcać. Będzie dobrze!!! [emoji8]
Dziękuję Ci za dobre slowa
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj pospalam sobie do 8 wiec super. Nocka tez fajna. Plamie bardzo delikatnie wiec sie juz ciesze. Co do samopoczucia to nie jest zle dzisiaj. Bardzo delikatne mdlosci.[emoji4]
Powodzenia na dzisiejszych wizytach![emoji6]
Ja. Zkolei druga noc z rzedu nieprzespana bo jakies lekkie mdłości mi się zalaczyly i przekrecalam sie. Zboku na bok jak już przeszly
 
Dziewczyny jaki macie stosunek do lotów w ciąży? Mam dyskusje z mężem :D czy krótkodystansowe loty wchodzą w grę wg Was? Zdecydowalybyscie się na tydzień w maju czerwcu na jakiś krótki odpoczynek za granica?
tez właśnie o tym myśle czy można lecieć,bo nie ukrywam,ze na początku czerwca marzy mi się Grecja albo gdziekolwiek indziej ❤️ bo w zeszłe wakacje byliśmy z powodu pandemii nad polskim morzem i ani pogody ani niczego 😒
 
Zazdro,ja wrocilam z Carrefoura, mloda marudzi, starsza spiewa, syn ciagle szuka jedzenia, pies tez, kot udaje spidermana...zyc nie umierac 😆

W pepco sobie stoje w kolejce i podchodzi babeczka, ze ona w ciazy i wchodzi przede mnie 🤓🤓🤓
Hyhyhy mogłaś powiedzieć że ty też 😂😂😂😂😂 co za ludzie.. Ja będąc w ciąży nigdy sie nie wepchnelam nigdzie w kolejkę.. Nawet z wielkim bębenkiem,a ludzie widząc to odwracali głowę 😂😂😂😂😂 nic nie widzę nie ma problemu 😂😂😂
 
reklama
Ja mam lekkie mdlosci jak leze na plecach. Wiec spie albo na noku ale nanbardzirj lubie na brzuchu wiec korzystam poki jeszcze moge
Ja jak leżę na lewym boku, to mnie te mdlosci łapią. Przewracam się na plecy, na prawy bok, różne kombinacje ale ni ma bata, przechodzi mi po jakiejś godzinie :-/ a potem jka chcę zasnąć to nie mogę. Ciekawe jakie atrakcje mnie dzisiaj czekają
 
Do góry