reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywna. Moja cała rodzina negatywna więc przywlokłam covida z pracy. Póki. Co 8.oosb pozytywnych.
Jak na Norwegię to nius na pierwszą Strone loklanych gazet.

Dziś będę gadać z lekarzem co i jak.

Stres level extreme..
Powodzenia, trzymam kciuki. Bedzie wszystko dobrze!
 
reklama
Dziewczynki zapytam się jeszcze raz czy może któraś z Was cierpi na zespół jelita drażliwego ja choruje i wam powiem ciężko jest skurcze jelit martwię się jak cholera zobaczymy muszę przejść na dietę typową dla tego schorzenia. Teraz się nasiliło więc nie mam wyboru. Jutro wizyta 10 rano trzymajcie kciuki 🤞
Hej, ja też to mam i nie jest łatwo. Na szczęście przed ciążą trochę podleczylam i jest w miarę ok. Jeżeli tylko się nie denerwuje, jak przychodzą stresy to koszmar :/
 
Staram się myśleć pozytywnie ale złe myśli ciągle mam.z tylu głowy. Tydzień temu na nfz wydaje mi się że biło szybciej to serduszko mimo że nie podała.ile... trzeci raz nie wiem.jak to udźwignę psychicznie. Nie wiem nie wiem
 
Czy was przy kichaniu albo przy wydmuchiwaniu kataru kuje czy tak rozciąga w podbrzuszu? Ja tak mam dopiero w tej ciąży hmm

Ale miałam sen dzisiaj. Urodziłam w 5tym miesiacu zdrowego chłopczyka który juz nawet chodził hehe ;)
Kichające dziewczyny, sprawdźcie w internecie jak kichać żeby nie nadwyrężać mięśni dna miednicy 😁 mnie też mocno bolało przy kichaniu, ale przypomniałam sobie ten sposób i działa 😁 a znam go od Pani_fizjotrener z insta 😁
 
Ja jem wszystkie, oprócz surowej;)
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]
 
Staram się myśleć pozytywnie ale złe myśli ciągle mam.z tylu głowy. Tydzień temu na nfz wydaje mi się że biło szybciej to serduszko mimo że nie podała.ile... trzeci raz nie wiem.jak to udźwignę psychicznie. Nie wiem nie wiem

A co powiedział lekarz? Nie chcesz się jeszcze z kimś skonsultowac?
 
reklama
Już myślę jak zorganizować pomoc.mezowi przy córce jeśli pójdę do szpitala. Jesteśmy sami we wro. Załamka.... Na nfz mam 15 lutego.
A napisz coś więcej. W którym jesteś tygodniu, czy podała ilość uderzeń? Może jak nie podała to na wydruku masz napisane? Wtedy będzie łatwiej poszukać czy ktoś był w takiej sytuacji.
Ja na swojej pierwszej wizycie, mimo to że wszystko było dobrze usłyszałam że to nie oznacza, że urodzi się dziecko. Lekarze częściej powiedzą złe rzeczy niż dobre.
 
Do góry