reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

O kurcze, a jaka krew? Oby nic groźnego. Ja od rana dramat. Dziec dal mi do zrozumienia ze czas pożegnać sie z woda z cytryna z samego rana. Ledwo dojechalam do pracy, teraz siedzę i myślę jak dotrwam do końca dnia. Ps też miałam problem ze spaniem dzis.
Ja też miałam problem ze spaniem.. Budzik ustawiony na 5.30 a ja od 4 juz nie śpię 🙄 chyba sie denerwuje pracą i co powiem szefowej, teraz miałam urlop 🙄
 
reklama
Ja to samo dziewczyny, córka przyszła do nas przed 2 i zasnęła z nami. Ale ja już do 3:30 spać nie mogłam, Mąż ją odniósł do siebie, to jeszcze się chwile kręciłam. Myślałam o pracy, stresuje sie strasznie i denerwuje. Przez to mam straszne bóle brzucha. Mam nadzieję, że jest ok wszystko, nie wiem, czy jednak nie iść sprawdzić, ale to dopiero 4+5. Miałabym kolejny stres. :(
 
Ja dziś jadę na pierwszą bete, może dlatego tak ciężko mi było szybko zasnąć. Mój się dziś obudził ,jak ja robiłam kanapke po 2 w nocy i pyta czemu nie śpię, jest środek nocy. Nie wiem czemu nie spałam, jeśli te testy się nie myliły to chyba tak będzie się zdarzać będac w ciąży[emoji848] tego nie wiem[emoji849] Jakos wstałam. Szykuje śniadanie (4godziny po kanapkach[emoji28][emoji1787][emoji1787]) i nie wiem do którego lab uderzać. Najbliżej mam Alab labolatorium, a dalej jest diagnostyka
Ja też miałam problem ze spaniem.. Budzik ustawiony na 5.30 a ja od 4 juz nie śpię [emoji849] chyba sie denerwuje pracą i co powiem szefowej, teraz miałam urlop [emoji849]
 
Wodi

Wodnista jasny kolor innych objawów nie mam. Zobaczę co będzie do popołudnia chyba będę musiała szukać pilnie wizyty dzisiaj.
Poobserwuj się i jak coś to jedz. Ja tez miałam plamienie na poczatku, w 1 ciąży. Dostalam leki i sie unormowalo. Okazalo sie ze jakies resztki schodzily. Grunt żeby to nie byla taka mocna zywa krew.
 
@patrvcja też mam gazy i zaparcia niestety, ale jaka ulga dla brzucha 😅 czyli wizytę masz 19 stycznia? Jeśli tak, to idziemy razem :D a termin porodu na 1.09?

@Ewuuu ja się budzę koło 5, ale u Ciebie to hardcore... możesz napisać ile cykli się staraliście? Bo chyba Cię kojarzę ze Staraczek ;) Badania zawsze robię w alab.

@Aurorah jak się czujesz? Już nie podkrwawiasz, pojawił się ból brzucha? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, krwawienia się zdarzają, ale myślę, że powinnaś skonsultować się z lekarzem mimo wszystko. Pewnie dostaniesz leki i wszystko się unormuje.
 
@patrvcja też mam gazy i zaparcia niestety, ale jaka ulga dla brzucha 😅 czyli wizytę masz 19 stycznia? Jeśli tak, to idziemy razem :D a termin porodu na 1.09?

@Ewuuu ja się budzę koło 5, ale u Ciebie to hardcore... możesz napisać ile cykli się staraliście? Bo chyba Cię kojarzę ze Staraczek ;) Badania zawsze robię w alab.

@Aurorah jak się czujesz? Już nie podkrwawiasz, pojawił się ból brzucha? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, krwawienia się zdarzają, ale myślę, że powinnaś skonsultować się z lekarzem mimo wszystko. Pewnie dostaniesz leki i wszystko się unormuje.
Brzuch nie boli rano było plamienie, i poza tym nic nie czuję, a jeszcze jak na złość dzisiaj w pracy stacjonarne jestem i nie mam jak kontrolować tego. Wieczorem idę do lekarza jakiegoś pierwszego dostępnego. Mega się boję.
 
Staraliśmy się 3cykle tak naprawdę. Potem był już 4 czyli grudzień gdzie przestaliśmy. Ja nie liczyłam dni w kalendarzyku. Seksy były tak naprawdę dwa razy. W międzyczasie w pracy miałam zamówienia świąteczne ciast i mnóstwo pieczenia. Było co robić i nie myślałam już tak zawzięcie o ciąży i staraniach. Postanowiliśmy dać sobie na wstrzymanie tak 6mcy i powrócić do starań. Byłam pewna, że będzie biel, ale uwierały mnie te dwa testy c. W kosmetyczce które miałyby leżeć kolejne miesiące. To sobie siknęłam 7stycznia i 8 też i były tłuste kreski. Jakież było moje zdziwienie jak to zobaczyłam. Po prostu zwolniłam nieustanne myślenie o ciąży, o testowaniu. Może to odblokowało mnie i proces zadział się sam [emoji4]
@patrvcja też mam gazy i zaparcia niestety, ale jaka ulga dla brzucha [emoji28] czyli wizytę masz 19 stycznia? Jeśli tak, to idziemy razem :D a termin porodu na 1.09?

@Ewuuu ja się budzę koło 5, ale u Ciebie to hardcore... możesz napisać ile cykli się staraliście? Bo chyba Cię kojarzę ze Staraczek ;) Badania zawsze robię w alab.

@Aurorah jak się czujesz? Już nie podkrwawiasz, pojawił się ból brzucha? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, krwawienia się zdarzają, ale myślę, że powinnaś skonsultować się z lekarzem mimo wszystko. Pewnie dostaniesz leki i wszystko się unormuje.
 
@jjm86 Tak, tak byłam na Staraczkach. Po 3 nieudanym cyklu podczytywałam tylko forum, nie udzielałam się już za bardzo. Byłam wymęczona już tym czekaniem, sprawdzaniem. W tym Alab-ie jak długo czeka się na wynik bety? Podobnie jak w Diagnostyce może być na stronce po 6-8godzinach ? [emoji3] Kurcze Alab mam po drodze do pracy... w sam raz. A diagnostyka to dodatkowy autobus i przesiadka[emoji849][emoji849]
 
reklama
Brzuch nie boli rano było plamienie, i poza tym nic nie czuję, a jeszcze jak na złość dzisiaj w pracy stacjonarne jestem i nie mam jak kontrolować tego. Wieczorem idę do lekarza jakiegoś pierwszego dostępnego. Mega się boję.
Mnie w nocy chwycił ból po jednej stronie- dziwne ale tak jakby bolało mnie biodro 😒 czuje takie kłujące promieniujące bóle po prawej stronie i już mam najgorsze myśli... dziś powtórzyłam betę jutro mam wizytę u lekarza. Miałyście dziewczyny podobna przypadłość ?
 
Do góry