reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Zauważyłam, że mdłości łapią mnie kiedy jestem na dużym głodzie, ale niestety mdłości i wymioty są mi dobrze znane i bez ciąży i bez zakrapianych imprez, pozdrawiam wszystkich migrenowcow :D także jakby mnie w ciąży większe ekscecy oszczędziły to w końcu byłaby jakąś sprawiedliwość :D
 
U mnie dzisiaj 6+4 patrząc na wiek z USG.
Objawy się nasilają z dnia na dzień. Do bólu piersi doszły niesamowite gazy 😂 Tak mi wykręca wszystko w środku dopóki "potwór" nie zostanie uwolniony, że masakra 😅
Dodatkowo mam wrażenie, że popadnę niedługo w śpiączkę 😅 W czwartek zasnęłam ok. 22, wstałam o 7:30 w piątek, odwiozłam męża do pracy, wróciłam koło 9 do domu i uderzyłam do łóżka. Pobudka o 14, szybki obiad i do łóżka. Spałam do 18 🙈 Potem odleciałam o 22 znowu. Jestem bardzo zmęczona 😃 Ale mam też wrażenie, że śpiąc unikam mdłości, bo jak jestem w pracy to przez 12h cały czas mnie mdli.
Kolejna wizyta 20.01, mam nadzieję, że będzie widać już zarodek i serduszko 🙏🏻 i jeżeli będzie wszystko w porządku to idę już na L4, bo moja ginekolog się uparła bym szła już od 7 stycznia, ale mam tak patową sytuację w pracy, że wolałam nie brać zwolnienia przed potwierdzeniem bicia serduszka.
9 dni do wizyty a ja niedługo będę sobie rwała włosy z głowy 😭
 
Dziewczyny, spać nie mogę od ponad godziny, ahh a budzik na 6 nastawiony. Będe nie do życia dzis w pracy już to czuje[emoji2957] Kręce się, wierce no i zrobiłam się już głodna [emoji85][emoji1787][emoji1787] Więc wstałam i czas na kanapki dwie [emoji1] Ktoś jeszcze nie śpi?
 
Dziewczyny, spać nie mogę od ponad godziny, ahh a budzik na 6 nastawiony. Będe nie do życia dzis w pracy już to czuje[emoji2957] Kręce się, wierce no i zrobiłam się już głodna [emoji85][emoji1787][emoji1787] Więc wstałam i czas na kanapki dwie [emoji1] Ktoś jeszcze nie śpi?
Pozdrawiam :) wczoraj spałam od 22, a dzisiaj oczy jak pięć złotych 😂. A całodniowe mdłości wcale nie ułatwiają życia
 
U mnie rano zauważyłam krwawienie wg aplikacji dzisiaj 5+5 na plamienie implantacyjne chyba już za późno? Mam złe przeczucia...
 
Ostatnia edycja:
U mnie rano zauważyłam krwawienie wg aplikacji dzisiaj 5+5 na płomienie implantacyjne chyba już za późno? Mam złe przeczucia...
O kurcze, a jaka krew? Oby nic groźnego. Ja od rana dramat. Dziec dal mi do zrozumienia ze czas pożegnać sie z woda z cytryna z samego rana. Ledwo dojechalam do pracy, teraz siedzę i myślę jak dotrwam do końca dnia. Ps też miałam problem ze spaniem dzis.
 
reklama
O kurcze, a jaka krew? Oby nic groźnego. Ja od rana dramat. Dziec dal mi do zrozumienia ze czas pożegnać sie z woda z cytryna z samego rana. Ledwo dojechalam do pracy, teraz siedzę i myślę jak dotrwam do końca dnia. Ps też miałam problem ze spaniem dzis.
Wodnista jasny kolor innych objawów nie mam. Zobaczę co będzie do popołudnia chyba będę musiała szukać pilnie wizyty dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Do góry