reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, a jak radzicie sobie z czasem pomiędzy pozytywnym testem/betą a wizytą u lekarza 🥺 u mnie do wizyty zostało 11 dni, bety już nie będę sprawdzać bo ostatnio miałam ponad 8000 mlU/mL, przyrost prawidłowy. I teraz to czekanie mnie dobija 🥺
 
reklama
Zajmij sie czyms co lubisz a czas szybko poleci;)
Staram się to robić w przerwach między spaniem, ale co chwila mnie łapie taki właśnie strach i niepewność 😔
Cieszę się z tej ciąży bardzo i chyba tylko lekarz mnie uspokoi. Z drugiej strony nie chce iść za szybko żeby nie usłyszeć, że nic nie widać. Jak w piątek chciałam przyspieszyć wizytę to następny wolny termin po moim był dopiero za kolejnych 5 dni 😩
 
Staram się to robić w przerwach między spaniem, ale co chwila mnie łapie taki właśnie strach i niepewność 😔
Cieszę się z tej ciąży bardzo i chyba tylko lekarz mnie uspokoi. Z drugiej strony nie chce iść za szybko żeby nie usłyszeć, że nic nie widać. Jak w piątek chciałam przyspieszyć wizytę to następny wolny termin po moim był dopiero za kolejnych 5 dni 😩

Rozumiem, ja pewnie będę za wcześnie om 7.12 ale chce tylko zaświadczenie do pracy.
 
Dziś do mdlosci doszła zgaga i bóle w kolanach, miałam takie w poprzedniej ciąży.. Potem przeszło i znów bolą :( dziś sie poryczałam na bajce i jakiejś reklamie 🙄
 
Rozumiem, ja pewnie będę za wcześnie om 7.12 ale chce tylko zaświadczenie do pracy.
Ja również ostatnia miesiączkę miałam 7.12.na wizycie wczoraj było widać pęcherzyk i przynajmniej wiem że jest umiejscowiony prawidłowo 😉 chciałam jak najszybciej bo w sierpniu poroniłam i chciałam żeby lekarz zalecił jakieś leki w razie potrzeby i tak się stało 😉 także na pewno coś zobaczysz 😉
 
reklama
Ja również ostatnia miesiączkę miałam 7.12.na wizycie wczoraj było widać pęcherzyk i przynajmniej wiem że jest umiejscowiony prawidłowo 😉 chciałam jak najszybciej bo w sierpniu poroniłam i chciałam żeby lekarz zalecił jakieś leki w razie potrzeby i tak się stało 😉 także na pewno coś zobaczysz 😉
Ja w maju poroniłam.. Jednak duszyczki postanowiły do nas przyjść;)
 
Do góry