reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
@PaulinaMalina91 @Ewuuu dziś 6+0. Wcześniej nie miałam objawów wcale, później ból brzucha i piersi (minęły), a od dziś mdłości i wymioty. Cały dzień...

@izis19 przypomnisz w którym tygodniu jesteś? Długo juz tak masz? Bo ja liczę, że jutro już będzie dobrze 🤣.

@Aurorah śpij ile możesz, choćby dziś ;)

@znadziejami ale chyba się nie przejmujesz, że Twój syn jest dorosły? Bo moim zdaniem nie masz czym :) mogę zapytać ile dokładnie masz lat?
 
Tez wychodziłam z takiego założenia, że jak potrzebuje to niech śpi nawet do 18tki. Problem w tym, że on jest trochę niebezpieczny, przed świetami wsadził mi paznokieć w oko, musiałam aż do okulisty dzwonić i dostałam maść z antybiotykiem. Wczoraj mężowi tak przyłożył głowa, że byłam pewna, że po zębie...wydaje mi się, że on trochę tak jakby lunatykuje, dzisiaj w nocy próbował zejść z łóżka i krzyczał „halo, halo” [emoji23] może to tez wina ząbkowania, sama już nie wiem...

Rozumiem. Przechodzimy to cały czas, często mąż odnosił młodszego, ale już jest na tyle ciężki, że nie jest to takie proste. Mamy kilka miesięcy na wypracowanie kompromisów :) I tak pierwsze tygodnie będziemy spać z otwartymi oczami i dziać się będzie mogło wszystko, jacie nie mogę się już doczekać <3

Pamiętam jak starszak reagował na młodszego tuż po powrocie ze szpitala, każde kwilenie to było wow, albo sugestie, że dzidziuś jest głodny mama daj cyca <3 a miał niecałe 2 lata
 
U nas tez ciężka noc, bo to moje dziecko się tak rzuca, że nie da się z nim spać [emoji849]
Mamy starszaków-macie jakieś rady jak oduczyć prawie dwulatka spania z nami? Nie wyobrażam sobie z nim spać jak będę miała większy brzuch, a z noworodkiem to już w ogóle...
Z nami też dwulatka śpi 🙄 co ją przeniosę do siebie na łóżko jak uśnie to w środku nocy do nas wchodzi 🙄
 
Dziewczyny trochę się niepokoje zauważyłam na wkładce lekko kremowy upław mam do lekarza 14, poza tym nic.mi nie dolega poza delikatnym bólem sutków;( boje sie
U mnie była taka wydzielina jak byłam u lekarza, poprosiłam ja właśnie o badanie ze względu na wcześniejsze infekcje. Powiedziała ze wszystko wyglada normalnie, bez żadnych zmian świadczących o infekcji, wydzielina w normie. Wiec jeśli nic innego Ci nie dolega to pewnie tez będzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry