reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny :) . Witam tez nowe mamusie! Ale naskrobałyście! Ja dzisiejszy dzień przywitałam głową w toalecie. Pierwsze mdłości i zwracanie mam za sobą. Was też tak mdli?
Oj tak, od paru dni codziennie budzę się z mdłościami i mam je większość dnia aż się podnieść nie mogę. Ale jeszcze ani razu nie byłam z głową w toalecie :D
 
Cześć dziewczyny 😊 test zrobiony w piątek, 2 kreseczki, parę dni wcześniej cień cienia. Mam półtoraroczną córeczkę, i dalej KP, miesiączki od sierpnia nie całkiem regularne, ale krótkie cykle 24-26 dni. Termin porodu z aplikacji 13.09. Z objawów lekkie ciągnięcie w podbrzuszu, brak bólu piersi w porównaniu z pierwszą ciążą ale sądzę, że to z powodu KP. Myślę nad zakończeniem karmienia, ale córka jest z tych cycoholików 😂 jakas z Was jest w podobnej sytuacji? Jutro planuje dzwonić i umówić się na wizytę, myślę, że bedzie za około 2 tygodnie😊 dziś 4+6 więc pewnie będzie już słychać serduszko. Dodam też, że ciąża nas zaskoczyła, planowalismy starac się za jakiś rok. A tu życie napisalo swój scenariusz. O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 cykle.
 
U mnie dziś 4+3 i nie wiem na jaki termin umówić wizyte...[emoji848] Mam do wyboru 18.01 albo 25.01
Cześć dziewczyny [emoji4] test zrobiony w piątek, 2 kreseczki, parę dni wcześniej cień cienia. Mam półtoraroczną córeczkę, i dalej KP, miesiączki od sierpnia nie całkiem regularne, ale krótkie cykle 24-26 dni. Termin porodu z aplikacji 13.09. Z objawów lekkie ciągnięcie w podbrzuszu, brak bólu piersi w porównaniu z pierwszą ciążą ale sądzę, że to z powodu KP. Myślę nad zakończeniem karmienia, ale córka jest z tych cycoholików [emoji23] jakas z Was jest w podobnej sytuacji? Jutro planuje dzwonić i umówić się na wizytę, myślę, że bedzie za około 2 tygodnie[emoji4] dziś 4+6 więc pewnie będzie już słychać serduszko. Dodam też, że ciąża nas zaskoczyła, planowalismy starac się za jakiś rok. A tu życie napisalo swój scenariusz. O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 cykle.
 
Cześć Dziewczyny :) . Witam tez nowe mamusie! Ale naskrobałyście! Ja dzisiejszy dzień przywitałam głową w toalecie. Pierwsze mdłości i zwracanie mam za sobą. Was też tak mdli?
Jednorazowy epizod z mdłościami miałam w piątek wieczorem, ale od tego czasu nic. Fakt niektóre zapachy mi przeszkadzają, ale nie mam takiego odczucia jak u Ciebie.
Za to dzisiaj fatalnie się czuję, przy podlewaniu kwiatów zaczęło mi się robić słabo i zero energii tak przez cały dzień. Mogłabym spać i leżeć. Aż się boję żeby jutro w pracy mnie taki spadek energii nie złapał 😟
 
Cześć dziewczyny 😊 test zrobiony w piątek, 2 kreseczki, parę dni wcześniej cień cienia. Mam półtoraroczną córeczkę, i dalej KP, miesiączki od sierpnia nie całkiem regularne, ale krótkie cykle 24-26 dni. Termin porodu z aplikacji 13.09. Z objawów lekkie ciągnięcie w podbrzuszu, brak bólu piersi w porównaniu z pierwszą ciążą ale sądzę, że to z powodu KP. Myślę nad zakończeniem karmienia, ale córka jest z tych cycoholików 😂 jakas z Was jest w podobnej sytuacji? Jutro planuje dzwonić i umówić się na wizytę, myślę, że bedzie za około 2 tygodnie😊 dziś 4+6 więc pewnie będzie już słychać serduszko. Dodam też, że ciąża nas zaskoczyła, planowalismy starac się za jakiś rok. A tu życie napisalo swój scenariusz. O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 cykle.
Witaj. Mój synek też półtora roku. Zastanawiam się jak to przyjmie, gdy przyjdzie mu się podzielić mamą za 9 miesięcy, bo narazie to taki dzidziulek jest. Na szczęście już nie karmie, ale też był bardzo cycusiowy i wydawało mi się, że go nie odstawie. Ja skończyłam karmić po 13 miesiącach stopniowo rezygnując z kolejnych karmień w dzień. Ostatnie były nocne, ale kilka dni byłam twarda, nie dałam cycka, mimo że mi też tego brakowało. Usypiałam ja albo mąż tuląc na rękach i się udało. Dopiero wtedy zaczął spać w swoim łóżku i nawet przesypiać całe noce, bo tak to z nami z cycem w buzi zamiast smoczka.
 
reklama
Witaj. Mój synek też półtora roku. Zastanawiam się jak to przyjmie, gdy przyjdzie mu się podzielić mamą za 9 miesięcy, bo narazie to taki dzidziulek jest. Na szczęście już nie karmie, ale też był bardzo cycusiowy i wydawało mi się, że go nie odstawie. Ja skończyłam karmić po 13 miesiącach stopniowo rezygnując z kolejnych karmień w dzień. Ostatnie były nocne, ale kilka dni byłam twarda, nie dałam cycka, mimo że mi też tego brakowało. Usypiałam ja albo mąż tuląc na rękach i się udało. Dopiero wtedy zaczął spać w swoim łóżku i nawet przesypiać całe noce, bo tak to z nami z cycem w buzi zamiast smoczka.
Tego też sie obawiamy, jak zareaguje na rodzeństwo. Narazie jest strasznie zazdrosna gdy np odwiedza nas ktos z dzieckiem i np taki jej rowiesnik wezmie mnie abo tatusia za rękę to jest gwarantowana scena zazdrości. Ba, tata czasem nie moze mnie nawet przytulić bo wtedy Iga wkracza między nas. Myślę, że to też jest spowodowane KP, tym że jestem mamą nie pracującą, i ma mnie na każde zawołanie. Gdy tylko siądę to mnie dopada. Od jakiegoś czasu mam już tego jednak dość, bo skacze z lewego cycka na prawy i odwrotnie. Albo ssąc jednego, rączką gmera w drugim. Nocki tez z cycusiem, więc od 1,5 roku nie przespałam żadnej bez pobudek. A siły będą potrzebne, i przydałoby się wysypiać.
 
Do góry