reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Drogie jest sprawdzenie grupy krwi?
Bo w mojej książeczce urodzenia nie podali.
W ogóle patrze ze miałam 6 pkt w skali Apgar. Ale byłam też 2 miesięcznym wczesniakiem przez co jestem rok starsza hehe. I wazyłam 1450g. Ale musiałam się podzielić miejscem z siostra bliźniaczka. Dzisiaj mi nic nie ma oprócz alergi na prawie wszystko ;)
Tak u mnie było spdawdzane bo lekarz książeczkom nie ufał ja mam O rh- niestety
 
reklama
Jeju [emoji45] a który tydzień u Ciebie?
U mnie dzisiaj 7+0.
Was też coraz bardziej senność chwyta? Dzisiaj np spalam do 7, młodą na zdalne obudzilam, potem wyjscie. Zpsem, śniadanko... I kolo 9 kolejna drzemka, wstalam po 11 bo pies budzil na kolejne wyjscie, i tak się od 13 meczylam do 16 bo znowu spac mi się chcialo, ale trzeba bylo zbarac się za zmywnaie i robienie obiadu. Od 16 do prawie 20 spałam, i teraz znowu spanie mnie bierze [emoji42][emoji42][emoji42][emoji42]
Mnie to tragedia w tej ciazy. I najchetnjej spalabym z synem na jego jednej drzemce ale zazwyczaj to wtedy obiad musze zrobic lub biore sie za ogarnianie.
Wysłałam wiadomość prywatna, żeby dołączyć do tajnej grupy, ale nie wiem, czy mnie dodalas? [emoji28]
Tak ;)
 
Ja kochana miałam 5.01 (czyli 90 z haczykiem) na morfologii i skierował mnie na krzywa cukrzycowa, na czczo było okej ale ta po 2h była o 0.7 za wysoka -_- teraz się kłuje 4 razy dziennie i cukier poranny mam 85-90, nie przekroczyło nigdy tych „dopuszczalnych” 90 :-) u diabetologa będę w przyszły poniedziałek mam nadzieje ze czegoś więcej się dowiem :) musisz czekać na zalecenia lekarza
Kurczę a już myślałam ze nawet dobry ten cukier 🤭 No nic nie pozostaje mi nic jak czekac do soboty, dzięki 😀
Ja dziś robilam wszystkie badania, wrócilam i usnęłam też byłyście takie słabe, przecież tak.duzo krwi mi nie spuścili 🤨
Tez wczoraj byłam słaba i dla mnie to dużo ze mnie wzięli 5 probówek 😅 już przy ostaniej krew nie chciała lecieć
Drogie jest sprawdzenie grupy krwi?
Bo w mojej książeczce urodzenia nie podali.
W ogóle patrze ze miałam 6 pkt w skali Apgr. Ale byłam też 2 miesięcznym wczesniakiem przez co jestem rok starsza hehe. I wazyłam 1450g. Dzisiaj mi nic nie ma oprócz alergi na prawie wszystko ;)
U mnie ok 40 zł ale babka z laboratorium mówiła ze trzeba zrobić podwójnie wtedy jest potwierdzona
 
Jejku, w zeszłym tygodniu musiałam zajęcia wszystkie skrócić i robić drzemki 🙈 bo inaczej brało mnie bełty i cierpliwość uciekała. W tym dużo leżę, ale spać tyle za dnia nie muszę. Wspaniale by było, gdyby ten cholerny pęcherz mnie nie budził rano...

@helloitsmeanna mam podobnie 😂
Wspaniale by bylo jakby pęcherz nie budził mnie 3 razy w nocy :(
 
Jejciu tak mówicie o tym cukrze że sama chciałam zbadać rano na czczo ale nie umiem tego używać 😂😂😂😂 to męża glukometr więc poczekam na niego niech mi pokaże 😂😂😂😂
 
reklama
Do góry