reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wy macie pieski a na mnie leży skrzat 😂😂😂😂 położyła sobie poduszkę na moich nogach i ogląda świnkę Peppe😂😂😂😂
IMAG1260.jpg
 
reklama
No chyba się zaczyna. Plus u mnie jeszcze zaparcia i wzdecia więc wieczorem wyglądam jak w 5 miesiącu. Czekam za pasem ciążowym, bo jak narazie korzystam z

Ja dzisiaj dziewczyny ide ok południa na USG, które mi zlecił lekarz z przychodni NFZ. Ciekawe czy potwierdzi zeszłotygodniowe prywatne. Zrobię pierwsze badania na fundusz jak już chodzę, ale później chyba zrezygnuje z tych wizyt na NFZ i będę chodziła tylko prywatnie. Denerwuje mnie to ciągle jeżdzenie. Najpierw wizyta, potem w inny dzień USG, bo u mnie nie robią od razu tylko kierują do pracowni, potem z wynikami pójde po skierowanie i w inny dzień do labo, bo już nie będe na czczo i od rana. I do tego labo tylko jedno konkretne przy szpitalu i wszystkie wizyty do południa więc trzeba urlop brać, albo się tłumaczyć w pracy dlaczego będe później. Pierwsze badania najdroższe więc już pójdę na NFZ skoro jestem zapisana, ale jednak teraz jak już mam porównanie, że prywatnie wygodniej to zostanę przy tym tylko.
Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co u maleństwa i czy rośnie.
O pierwsze ze najdroższe to o jakie badania Ci chodzi? :)
 
reklama
Ja jutro z rana jadę na badania a wizytę mam 10.02 na16 :) A robiła któraś badania prywatnie? Jaki mniej więcej jest ich koszt? Boję się że zapłacę z 500 zł :o
 
Do góry