reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tak ciebie mam na liście [emoji4]Napisz prosze do mnie na pv. Ile masz lat kiedy termin ile dzieci i jak masz na imie [emoji6]Oo faworki ale mk smaka narobilas. A dalabys przepis sprawdzony? Ja jeszcze nigdy nie robiłam ale chyba czas najwyzszyJedyny plus w tym roku ze z synem w domu siedze. Mniej stycznisci z covid mniej stresu. Obys jednak nie byla zarazona trzymam kciuki i nie stresuj sie [emoji1320][emoji11]
Ja również poproszę do prywatnej 💓💓💓
 
reklama
Poszłam tylko na szybkie siku, już doope władował na ciepłe miejsce
 

Załączniki

  • IMG_20210203_090226.jpg
    IMG_20210203_090226.jpg
    538,4 KB · Wyświetleń: 59
Ja dziś sie budziłam co chwilę, a to małą przykryć a to coś.. I śniła mi się dwa razy sytuacja w pracy że szefowa kazała pracować dziewczynom po godzinach,poprostu wpuściła klientów po zamknięciu i tyle i łaził po całym sklepie jak robale jakieś.. I później drugi sen podobny tylko z moim i męża udziałem 🤔 tyle że my tam nawet spaliśmy 🤔 co w tej głowie jest.. 😂 generalnie zawsze mam sny nie ważne ile śpię nawet jak się budzę kilka razy to też śnie te kilka razy..
 
Tez dziś odebrałam wyniki ale miałam wszystkie od razu na drugi dzień razem z HIV. Wiem ze Ty badasz się glukometrem jaki miałaś cukier na czczo ? Ja mam 91 i myśle czy nie będę musiała tego sprawdzać

Ja kochana miałam 5.01 (czyli 90 z haczykiem) na morfologii i skierował mnie na krzywa cukrzycowa, na czczo było okej ale ta po 2h była o 0.7 za wysoka -_- teraz się kłuje 4 razy dziennie i cukier poranny mam 85-90, nie przekroczyło nigdy tych „dopuszczalnych” 90 :-) u diabetologa będę w przyszły poniedziałek mam nadzieje ze czegoś więcej się dowiem :) musisz czekać na zalecenia lekarza
 
No chyba się zaczyna. Plus u mnie jeszcze zaparcia i wzdecia więc wieczorem wyglądam jak w 5 miesiącu. Czekam za pasem ciążowym, bo jak narazie korzystam z patentu, o którym któraś z dziewczyn tu pisała (zapinam guzik na gumke recepturke)

Starać to ja też się staram. W dzień jestem w pracy i jakoś tak łatwiej, a wieczorem raz lepiej raz gorzej. Nieszczęście na razie waga bez zmian, mimo że brzuch odstaje. Muszę też dzisiaj nakupić kiwi, bo poprzednio bardzo mi pomagało na zaparcia.

Ja wczoraj pierwszy dzień taki miałam. Ostatnio się zastanawiałam, czemu mam tyle energii, bo w poprzednich ciążach przespałam pierwszy trymestr. Zobaczymy czy to był tylko jeden dzień czy poprostu się zaczyna. Wg ostatniego USG mam dzisiaj 7+5

Ja dzisiaj dziewczyny ide ok południa na USG, które mi zlecił lekarz z przychodni NFZ. Ciekawe czy potwierdzi zeszłotygodniowe prywatne. Zrobię pierwsze badania na fundusz jak już chodzę, ale później chyba zrezygnuje z tych wizyt na NFZ i będę chodziła tylko prywatnie. Denerwuje mnie to ciągle jeżdzenie. Najpierw wizyta, potem w inny dzień USG, bo u mnie nie robią od razu tylko kierują do pracowni, potem z wynikami pójde po skierowanie i w inny dzień do labo, bo już nie będe na czczo i od rana. I do tego labo tylko jedno konkretne przy szpitalu i wszystkie wizyty do południa więc trzeba urlop brać, albo się tłumaczyć w pracy dlaczego będe później. Pierwsze badania najdroższe więc już pójdę na NFZ skoro jestem zapisana, ale jednak teraz jak już mam porównanie, że prywatnie wygodniej to zostanę przy tym tylko.
Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co u maleństwa i czy rośnie.
Ranyyy ja mam taki problem ze wzdęciami i zaparciami i nic nie pomaga🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️kawusia rano nawet nie rusza
 
reklama
Do góry