reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witaj Ewa😊
U mnie tez już minęła. W którym jesteś tygodniu? Jak się czujesz?
Nie jestem Ewa🤔
Za chwilę idę do lekarza,w zeszłym tygodniu byłam prywatnie i wg USG było 6+3 więc dziś powinno pokazać 7+4, czuję się BARDZO dobrze,nic mnie nie boli nie strzyka,nie mdli😀
 
reklama
Ja po zwykłym chlebie mam dramat. Udalo mi sie znaleźć jeden po ktorym mam sobry cukier. W sumie w pierwszej też mialam cukier i mam syna 😂😂.
 
Laski, ale mi miałam dziś porąbany sen 😂 śniło mi się, że kilka z was + moja siostra mówiło, że było na wizycie i jesteście w x tygodniu, po czym jadlyscie wielki talerz ryby z frytkami i surówką 😂 i ja też tak strasznie czekałam... Na ten talerz ryby, frytek i surówki. To chyba dlatego, że na lekkim głodzie się położyłam spać, ale cóż, muszę dziś sobie zrobić taki obiad. Będą ziemniaczki pieczone, surówka i łosoś.

Miłego dnia! Ja dziś miałam poranek bez budzika i czuję się w końcu wyspana :-)
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
Będzie dobrze. Dużo z nas plami lub krwawi. Główka go góry ❤ jak się dziś czujesz?
Dokładnie :-)
Ale póki co mierze cukier i w ogóle mi nie skacze. Poranny mam kolejny dzień na styku 85-90, a te po jedzeniu to nawet 110 nie przekraczam... 😜 także tylko zbic ten poranny ❤️
Też walczę, mierzę i odliczam. Cukier poranny już jest piękny a było nawet 117 (!) . Ale zaczyna się faza na żarcie więc będzie walka. Mi poranny ładni zaczął spadać od momentu gdy zaczęłam wstawać między 23-24 na dodatkowy posiłek.
 
U mnie pogoda wiosenna. Wszystko w nocy się roztopiło, słoneczko nieśmiało przebija, a ja już wiosnę czuję 😃 i chce mi się warzyw i owoców. Truskawki z krzaczka... 😂

Dziewczyny, ja przed ciążą byłam bardzo rowerowa, codziennie nawet do biura rowerem jeździłam i to w obcasach 😛. Teraz jeździć nie mogę, więc z chęcią dołączę do spacerujących 😁 miłego dnia i udanych wizyt!
 
Przymierzam się do nocnego jedzenia,ale nie wiem kto/co mnie dobudzi?
Kładę się ok 21 i całkiem mnie od świata odcina🤔🤷
Mąż czasem kładzie się po 2 godz i ja o tym nie wiem 🤷
 
kurczę ja dzisiaj byłam na tych wszystkich badaniach mam tylko wyniki tokso i HCV (co prawda jestem już po tsh, glukozie i moczu) ale na HIV ponoć nawet dwa tygodnie :o sporo się na to czeka nawet nie wiedziałam, a grupa krwi do 4 dni. Także wolałabym tego 17.02 isc już ze wszystkim :-)
Tez dziś odebrałam wyniki ale miałam wszystkie od razu na drugi dzień razem z HIV. Wiem ze Ty badasz się glukometrem jaki miałaś cukier na czczo ? Ja mam 91 i myśle czy nie będę musiała tego sprawdzać
 
U mnie pogoda wiosenna. Wszystko w nocy się roztopiło, słoneczko nieśmiało przebija, a ja już wiosnę czuję 😃 i chce mi się warzyw i owoców. Truskawki z krzaczka... 😂

Dziewczyny, ja przed ciążą byłam bardzo rowerowa, codziennie nawet do biura rowerem jeździłam i to w obcasach 😛. Teraz jeździć nie mogę, więc z chęcią dołączę do spacerujących 😁 miłego dnia i udanych wizyt!
U mnie mglisto i pada ,śniegu też już nie ma.. Ale na słońce to nie ma szans 🤔
 
Przymierzam się do nocnego jedzenia,ale nie wiem kto/co mnie dobudzi?
Kładę się ok 21 i całkiem mnie od świata odcina🤔🤷
Mąż czasem kładzie się po 2 godz i ja o tym nie wiem 🤷
Budzik daje radę 😀 też tak się kładę, posiłek mam na szafce nocnej i heja przeżuwanie na śpiocha :)
 
reklama
Do góry