reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziś dziewczyna z mojego działu dostała wynik testu pozytywny.. I mówię tu o teście na covid. Od jutra na kwarantannie a przyzznam że drugi dzień czuje się or kopnie.. Myślałam że to ciąża..
Strasznie się boję :( że względu na to że kestem w ciąży o te dziecię a również o moje dzieci córke i syna.. :(
Armagedon :(((
Spokojnie moja koleżanka przechodziła COVID będąc w trzecim miesiącu ciąży i to nie lekko. Dziecko zdrowe wszystkie badania prenatalne wychodzą dobrze 😊 ja na szczęście COVID już przeszłam bez większych objawów
 
reklama
Ja mam obok siebie dwie biedronki i Lidla, i jeszcze netto, ale. Wnetto nie lubię kupować, jakoś zawsze burdel tam mają. I to nie tylko w tym najbliższym netto, bylam gdzies w innym i to samo.
Oj to nie wiem czy nie mieszkamy blisko siebie bo ja tez mam blisko biedronki lidla i netto No i mcdonalds :)
 
Hej dziewczyny. Witam się po kilku dniach nieobecności. Staram się trochę mniej czasu spędzać z komórką w ręce, więc się mało udzielam. Nie dam rady przeczytać wszystkiego, co naprodukowalyscie😂. Przez ostatnie dni u mnie mdłości, słabości i 🤮. Ledwo żyje, ale za to dziś badania krwi i moczu robiłam i wszystko ok. Dodatkowo właśnie się dowiedziałam, że koleżanka z pracy też jest w ciąży, więc będę miała brzuszkowe towarzystwo w realu😁.Ogólnie strachy i paniki dalej mnie ogarniają, ale mam nadzieję, że na następnej wizycie usłyszę serduszko i będzie ok.
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa [emoji3525]
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić [emoji3525] na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas [emoji3525] brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie [emoji3525] nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży [emoji1696]

A co powiedział lekarz?

Historie na tym forum pokazują, że zazwyczaj wszystko kończy się dobrze :)
 
Do góry