reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Przykro mi :( skoro masz objawy, to zgłoś się do lekarza na test. My przechodzilismy koronawirusa na przełomie października i listopada. Przez miesiąc miałam objawy przeziębienia, codziennie inne. Jednego dnia stan podgoraczkowy, innego katar, lekki kaszel, albo tylko mnie drapało w gardle. :/ Miałam też lekkie duszności, ale przeszły po lekach .
Tak test jutro z pewnością. W Norwegii kazdy z objawami musi zrobić test. A. Koleżanka już podała mnie w grupie osób z którą miała bliski kontakt. Do tgeo druga koleżanka z którą mam. Jeszcze bliższy kontakt też dziś zrobiła test wynik jutro rozmawiałam z nią i mówiła że straciła węch i smak.... Także ten..
Boję się dlatego że jestem w ciąży.. Generalnie jestem zdrowa nie choruje przewlekłe. Nie mam nadwagii itd..


A to. Trzeba aplikować do tej zamkniętej grupy? Podanie. 2 zdjęcia? :))
 
reklama
Dobrze, że jest Mąż, to zajmuje się córka. Która non stop by czytała książeczki (super, ale dajcie spokój, ile można jedną i ta samą książkę czytać 🤦🏻‍♀️). Niestety w piątek na kilka dni wyjeżdża. Jakoś moze damy radę 😅
No ja też z córeczka ciągle sama i meggaaa ciężko z tym że jest trochę straszą bo ma 4 latka ale jeść sama SB nie zrobi więc trzeba się czołgać do kuchni obiad robić 😆
 
Nie wiem czy tez tak macie ale jak jadę na miejscu pasażera z moim to dramat drogę cała modlę się żeby się nie pohaftować a jak tylko wysiadam z samochodu to lecę do toalety się z nią przywitać z radością 🙈
Za 2 tygodnie czeka mnie wyjazd 300 km od domu ja nie wiem jak ja tam dojadę 😂
Tez tak mam, muszę prowadzić auto inaczej nie jestem w stanie wytrzymac.
Ja też poproszę o dołączenie :)

dziewczyny, mam podwzszone TSH - muszę brać Euthyrox - któraś może bierze?

Ja biorę, umów się koniecznie do endokrynologa, tarczyca ma wielki wpływ na poprawny przebieg ciąży, ja w ciąży na początku częściej mam wizyty u endokrynologa niz ginekologa.
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie 🤗
Jestem tutaj nowa, ale chyba nie z tych najmłodszych 🤭
Są tutaj przyszłe mamusie 40+😉
Jeśli tak to nie będę czuła się inna😉🤭
A tak reasumując tez będę wrześniowa mamusią ( jak wszystko będzie oczywiście dobrze ) we wrześniu 2020 r poroniłam w 6 tyg😔😔😔😔😂
Modlę się żeby było wszystko dobrze. Mam już trójkę wspaniałych dzieci i czekamy z utęsknieniem na kolejne🙏😊❤️🥰
Witam witam,u mnie 40 już minęła 😉
 
Witam. Rzadko się odzywam bo mega zmęczenie łapie i mdłości mam. Wyniki badań zrobiłam. Zaniepokoiły mnie wyniki z Toksoplazmozą od razu do ginekologa i dostałam skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Tam lekarz powiedział że raczej stare zachorowanie ale żeby powiedzieć na pewno skierował mnie na badanie awialności także z krwii. Wyniki w poniedziałek i wizyta. Bardzo się stresuje. Z usg wychodzi dziś 9 +2
Kochana, jeśli masz pytania to pisz na priv, co by wątku dziewczynom nie zaśmiecać, bo ja chyba specjalistką od toxoplazmozy jestem ...
 
reklama
Do góry