reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
czy ja się zgłaszałam? Wydaje mi się ze pisałam wiadomość ale nie wiem czy dotarła [emoji848][emoji3064]
Tak ciebie mam na liście [emoji4]
Hmmm chyba się nie zgłaszam ale również jestem chętna na wątek prywatny [emoji6]
Napisz prosze do mnie na pv. Ile masz lat kiedy termin ile dzieci i jak masz na imie [emoji6]
Ooo dobry pomysł [emoji23] moz3 na tlusty wtorek upiekę faworki, to jeden z niewielu wypieków ktory mi wychodzi [emoji23]
Oo faworki ale mk smaka narobilas. A dalabys przepis sprawdzony? Ja jeszcze nigdy nie robiłam ale chyba czas najwyzszy
Dziś dziewczyna z mojego działu dostała wynik testu pozytywny.. I mówię tu o teście na covid. Od jutra na kwarantannie a przyzznam że drugi dzień czuje się or kopnie.. Myślałam że to ciąża..
Strasznie się boję :( że względu na to że kestem w ciąży o te dziecię a również o moje dzieci córke i syna.. :(
Armagedon :(((
Jedyny plus w tym roku ze z synem w domu siedze. Mniej stycznisci z covid mniej stresu. Obys jednak nie byla zarazona trzymam kciuki i nie stresuj sie [emoji1320][emoji11]
 
Ja biorę, już jakieś 15 lat ;)
Wow! Trochę się zaniepokoiłam podwyższonym wynikiem... ale skoro mus to mus i będę brać :) muszę zrobić usg tarczycy, wykonać badanie: ATG, P/c przeciwko peroksydazie i FT4 - już miałam spokoj i było dobrze a teraz się martwię :(
 
reklama
Co do samopoczucia to dzisiaj tragiczne. Nie dosc ze krwawie to jeszcze te bole brzucha. Czasem mi niedobrze. Dzisiaj masakra. Poloze sie chyba szybciej niz zwykle [emoji17]
 
Do góry