reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

W Poznaniu są dwie Stare Pączkarnie w ktorych byłam, nie wiem cyz więcej, ale jedną mam na Półwiejskiej i w tłusty czwartek, chocbym miala stac w ogromnej kolejce to dam radę, tamte pączki może do tanich nie należą, ale smakują jak niebo w gębie.
Oo tak, za pączkami nie przepadam ale tamte, jeszcze ciepłe 😍 to nigdy nie odmówię 😄
 
reklama
Witam. Rzadko się odzywam bo mega zmęczenie łapie i mdłości mam. Wyniki badań zrobiłam. Zaniepokoiły mnie wyniki z Toksoplazmozą od razu do ginekologa i dostałam skierowanie do poradni chorób zakaźnych. Tam lekarz powiedział że raczej stare zachorowanie ale żeby powiedzieć na pewno skierował mnie na badanie awialności także z krwii. Wyniki w poniedziałek i wizyta. Bardzo się stresuje. Z usg wychodzi dziś 9 +2
 
Ale sie czuje okropnie 🙄
Od 16 mnie trafilo, jakas klucha na żołądku, wzdęcia, słabość...dramat 😖 leżałam jak nietomna, ani reka ruszyc.
Do tego odrzucilo mnie kompletnie od miesa, robilam dzis gulasz i myslalam, ze zalicze kibelek ☹
Leżę i pije miete, moze cos pomoze. Jutro o tej godzinie bede u doktorka, w koncu...ale obym sie tak nie czuła 😳
Musze zmienic diete, na bardziej warzywna,polecacie jakies fajne strony z lekkimi obiadami?
 
Hej dziewczyny trochę się nie odzywałam ale takie Kongo miałam ze to szok .

Dziś miałam wizytę . Zarodek widoczny , widziałam tez serducho jak bije 😍 nie słyszałam niestety bo pani dr powiedziała ze jej sprzęt dobry wzięli do naprawy i dali zastępczy przed poptopowy 🤣
Fasolek ma 3 mm i jesteśmy w 6 tyg ciąży 🙈
Za 2 tygodnie tj 18 luty mamy się wstawić na kolejne badania 🙈 z wynikami krwi 🙈 dalej bierzemy luteinę dowcipna 4 razy po 100 🙈
Dziś tez dostałam zaświadczenie do pracy jako ze mam grafiki 12 h pani dr powiedziała ze maja pode mnie je ułożyć 6 h - 8 h dziennie żeby więcej nie stać 💁‍♀️ Wiec rozmowę z szefem mam już za sobą 🙈
Teraz moje pytanie do was kochane , czy któraś z was bierze metformine w ciąży ? Mi kazała do niej wrócić znowu a ja się trochę boje różne opinie o tym słyszałam 🙈
 

Załączniki

  • F2B0F431-D1CA-428C-88B4-B2EE1490586F.jpeg
    F2B0F431-D1CA-428C-88B4-B2EE1490586F.jpeg
    429,3 KB · Wyświetleń: 77
Jeny, cały dzień się trzymałam twardo, ale na wieczór niestety musiałam się przywitac z toaletą. :( Ale mąż mi przyniósł z piekarni jakąś pizzeke, nawet smaczna była. ;) Jakoś weszła po tych 🤮.
 
Dziś dziewczyna z mojego działu dostała wynik testu pozytywny.. I mówię tu o teście na covid. Od jutra na kwarantannie a przyzznam że drugi dzień czuje się or kopnie.. Myślałam że to ciąża..
Strasznie się boję :( że względu na to że kestem w ciąży o te dziecię a również o moje dzieci córke i syna.. :(
Armagedon :(((
 
Mnie ta ciąża rozwaliła totalnie, dlatego mnie tak tutaj mniej :( mdłości cały dzień, kręci się w głowie, czuje głód, mam w głowie, ile i co bym zjadła, a jeść nie mogę, bo moj żołądek podchodzi pod gardło :( i brzuch trochę :(
Ja mam kochana tak samo daje popalić 😆
 
reklama
Nie wiem czy tez tak macie ale jak jadę na miejscu pasażera z moim to dramat drogę cała modlę się żeby się nie pohaftować a jak tylko wysiadam z samochodu to lecę do toalety się z nią przywitać z radością 🙈
Za 2 tygodnie czeka mnie wyjazd 300 km od domu ja nie wiem jak ja tam dojadę 😂
 
Do góry