reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Oj powiem Ci kochana że ja też chodzę prywatnie i jak na przykład wychodziła kiedyś zła cytologia to do kontroli szłam za darmo :) jak znajoma poszła potwierdzić ciążę i była za szybko, to kazał przyjść za 2 tygodnie i też nie wziął za to kasy :) tak więc może się mile zaskoczysz :) :)
No zobaczymy 😉 ale fajnie ze wam się trafili tacy lekarze 😉 ten lekarz mnie nie zna więc zobaczymy jak się odniesie.
 
reklama
Uwierz że oni maja dosc pieniędzy
, naszych pieniędzy
:) A kazdy dostaje wypłacane wg systemu i przecież nie ma czegoś takiego, że w danym miesiącu dostaniesz mniej l4 bo w ostatnim czasie trafiło sie dużo naciągaczy. Totalna bzdura.
ZUS nie ma żadnych pieniędzy. Wszystko co wpływa od razu jest wypłacane na bieżące świadczenia. Jedyne co ZUS ma to gigantyczny deficyt.
 
Uwierz że oni maja dosc pieniędzy
, naszych pieniędzy
:) A kazdy dostaje wypłacane wg systemu i przecież nie ma czegoś takiego, że w danym miesiącu dostaniesz mniej za l4 bo w ostatnim czasie trafiło sie dużo naciągaczy. Totalna bzdura.

Nie, nie mają, dlatego kobiety czekają teraz po kilka miesięcy na zasiek opiekuńczy. W naszym państwie nie ma kasy, tylko są długi - ale nie ma sensu teraz o tym myśleć. :-) dlatego że ludzie nadużywają zwolnień są częstsze kontrole.
 
IMG_20210202_150211.jpg
na zdrowie 🤰😛
 
Ja za godzinę mam wizytę.. I mam stresa co usłyszę.. Niby myślę pozytywnie a jednak gdzieś sie przedziera taka głupia myśl.🙄🙄
 
reklama
Koniecznie idź do endokrynologa! Interpretacja tych wyników to coś więcej niż "norma". Skoro robiłaś też anty, to możliwe, że podejrzewa Hashimoto, idź koniecznie.
 
Do góry