reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Bardzo przykro brzmi ton, w jakim mówisz o lekarzach. Być może nie masz świadomości tego ile kosztuje ich kształcenie, to są ogromne pieniądze, ciężka odpowiedzialna praca i lata wyrzeczeń. Nikt nikomu nie bronił podobnej kariery - a jednak na medycynę nie trafia każdy. Szkoda, że większość osób nie ma pojęcia, jak tak naprawdę wygląda praca lekarza i widzą ja tylko przez pryzmat prywatnego gabinetu (który sam się nie wyposaża i serwisuje) i auta...

Są oczywiście nieuczciwi, nierzetelni lekarze, jak w każdym zawodzie, ale są tez tacy, którzy ratują nasze życie i ciążę. Mam nadzieję, że będziecie trafiać na tych najlepszych.
Przecież ja nie mam z tym problemu bo jakbym miała to bym chyba nie korzystała z wizyt prywatnych 😯 Aczkolwiek jak słyszę o cenach za wizytę jakie tu płacą dziewczyny to dęba włosy stają .
 
reklama
Do góry