reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny myślicie, ze lekarz prywatny wystawi mi l4 przez telefon? Mam wizytę dopiero za 2 tygodnie, ale mam teraz taki stres w pracy, ze bardzo boli mnie brzuch i nie daje już rady i pomyślałam, ze do niego zadzwonię... Nie darowałabym sobie, gdyby coś się stało, a do czasu wizyty nie dociągnę
 
reklama
Dziewczyny myślicie, ze lekarz prywatny wystawi mi l4 przez telefon? Mam wizytę dopiero za 2 tygodnie, ale mam teraz taki stres w pracy, ze bardzo boli mnie brzuch i nie daje już rady i pomyślałam, ze do niego zadzwonię... Nie darowałabym sobie, gdyby coś się stało, a do czasu wizyty nie dociągnę
Powinien wystawić
 
Ale się wystraszyłam [emoji3064] o 23 obudził mnie taki mocny ból na środku brzucha, milion myśli na minutę.. Położyłam się na plecach i zaczął ustępowac, prawie 2h nie spałam czy nie zacznę krawic. Co to mogło być? Eh nie wstawałam już a teraz zbieram się do pracy i niby wszystko ok [emoji25][emoji25] nerwy mam. Wczoraj w pracy trochę sie przepracowalam może to dlatego
Być może to przez pracę, albo za długo spałaś w jednej pozycji i też przez to zabolało.
 
Czytam o waszych bólach brzucha i plamieniach.. Mma nadzieję że szybko miną. Mi w sumie oprócz mega mdłości senności zawróotow głowy i mega cyckow nic nie jest.

Miałam pieska buldozka francuskiego musiałam uśpić w czerwcu zeszłego roku[emoji21] miała 4 lata chorowała przeszło rok.
Teraz chciałam boston terriera ale z uwagi na obecna sytuację raczej sobie odpuścimy. W sumie było ultimatum dziecko albo szczeniak [emoji85][emoji1787]

A to. Moja ukochana Buka. Tęsknię za nią..
Zobacz załącznik 1233603
Miłego dnia dziewczyny
Sliczna.... Rozumiem tęsknotę, ale pamietaj że gdzies tam w niebie, ale was pilnuje, taki wierny przyjaciel nawet po odejsciu.
 
reklama
Do góry