reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ale się wystraszyłam 🥺 o 23 obudził mnie taki mocny ból na środku brzucha, milion myśli na minutę.. Położyłam się na plecach i zaczął ustępowac, prawie 2h nie spałam czy nie zacznę krawic. Co to mogło być? Eh nie wstawałam już a teraz zbieram się do pracy i niby wszystko ok 😪😪 nerwy mam. Wczoraj w pracy trochę sie przepracowalam może to dlatego
Ostatnio też mam takie bóle ale staram się nie panikować. Ech... niech już ten pierwszy trymestr minie bo jak tak dalej pójdzie to wszystkie oszalejemy przez te bóle, plemienia, objawy ciąży lub ich brak.....
Miłego dnia dziewczyny! Czas uciekać do pracy 😉
 
reklama
Czytam o waszych bólach brzucha i plamieniach.. Mma nadzieję że szybko miną. Mi w sumie oprócz mega mdłości senności zawróotow głowy i mega cyckow nic nie jest.

Miałam pieska buldozka francuskiego musiałam uśpić w czerwcu zeszłego roku😣 miała 4 lata chorowała przeszło rok.
Teraz chciałam boston terriera ale z uwagi na obecna sytuację raczej sobie odpuścimy. W sumie było ultimatum dziecko albo szczeniak 🙈🤣

A to. Moja ukochana Buka. Tęsknię za nią..
received_531401497368829.jpeg

Miłego dnia dziewczyny
 
Póki co nic mi nie dolegaja żadne bóle 🤞mam nadzieję że to było jednorazowo ale się wystrachalam ze to juz koniec 😪
 
Póki co nic mi nie dolegaja żadne bóle 🤞mam nadzieję że to było jednorazowo ale się wystrachalam ze to juz koniec 😪
Towarzyszyły Ci może skurcze? Bo z tego co wyczytałam, to same plamienia są też złą oznaką, kiedy towarzyszą im bolesne skurcze? Jeżeli to zwykły ból, nawet ostry, to chyba się zgadza... Nie ma się co na zapas denerwować, w naszym stanie musimy mimo wszystko myśleć pozytywnie i na zapas się nie denerwować.
 
A powiedzcie mi mamuśki te 7 tyg + czy pobolewa was jeszcze brzuch tak jak na @ ? Czy to już w tym czasie powinno przejść ? Mnie tak wieczorem jak się położę jeszcze ćmi.
 
A powiedzcie mi mamuśki te 7 tyg + czy pobolewa was jeszcze brzuch tak jak na @ ? Czy to już w tym czasie powinno przejść ? Mnie tak wieczorem jak się położę jeszcze ćmi.
Ja jestem w połowie 8 tygodnia i jescZe czasami rano bądź wieczorem jak się położę czuje lekki „ból” brzucha. Nie wiem, do czego to porównać. Ale zdarza się :)
 
reklama
A powiedzcie mi mamuśki te 7 tyg + czy pobolewa was jeszcze brzuch tak jak na @ ? Czy to już w tym czasie powinno przejść ? Mnie tak wieczorem jak się położę jeszcze ćmi.
Ja w 10 tygodniu już nie czuje takich bóli jak na @, ale do 7 tygodnia jeszcze miałam, a na samym początku potrafiły mnie wgniesc w fotel takie 4 sekundowe bóle 😁
 
Do góry