reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Zanim nadrobię te 15 stron (😅) powiedzcie mi, czy Wy tez już dostaliście skierowanie na badanie na „glukozę na czczo”?To jest to samo co krzywa cukrowa? Koleżanki mi powiedziały, ze badanie na krzywa w ciąży robiły dopiero po 20tc.
Nie, to nie krzywa 😊 to zwykle badanie z krwi, pobiorą Ci razem z morfologia itp. Ale musisz być na czczo
 
reklama
Zaczęłam plamić ... Boże nie...
na pewno spróbuj się uspokoić i połóż się stres w tej sytuacji tylko pogarsza. Masz jakieś duphastony albo luteinę w domu? pamiętam jak mnie próbowałaś uspokoić i podziałało. Powiem to co mi wtedy mówiłaś jeśli to nie żywa krew i nie ma silnych bóli to będzie dobrze.
 
U mnie też tak było.. Ale ten termin minął.. Tak czy siak jutro wizyta i gdy nie zobaczę serduszka to pewnie się nie uspokoję.. A gdy poroniłam w maju też miałam wizytę na następny dzień.. [emoji849]
Ja w środę wtedy, w 1 dzien plamień dostalam się wtedy do mojej gin, serducho biło jak dzwon. W czwartek i piatek w miare spokojnie ale w sobotę z rana jakiś skrzep mi lecial i od razu ip. Serduszko nie bilo :-( chyba clay szpital moj placz slyszal. Takiego koszmaru nie chcialabym na drugi raz przechodzic, tym bardziej że wtedy też prawie rok się staralismy.
 
lekarka mi tłumaczyła ze jest mamy brązowy śluz i jest on tylko widoczny „na papierze” to znaczy ze brudzimy. Jeśli widzimy np. Jasno różowy kolor i np wkładka również jest brudna i są to krople krwi to znaczy ze plamimy
Mnie pielęgniarka na izbie przyjęć też zburczala i mówiła czym się różni krwawienie od plamienia 😂
 
Ja w środę wtedy, w 1 dzien plamień dostalam się wtedy do mojej gin, serducho biło jak dzwon. W czwartek i piatek w miare spokojnie ale w sobotę z rana jakiś skrzep mi lecial i od razu ip. Serduszko nie bilo :-( chyba clay szpital moj placz slyszal. Takiego koszmaru nie chcialabym na drugi raz przechodzic, tym bardziej że wtedy też prawie rok się staralismy.
Wierzę ci kochana 😢 też to przeżyłam 😪😢
 
Dziewczyny, polecial jakby różowy śluz z domieszką krwi, a teraz dużo takich jakby brązowo-różowych brudów. Mam dupka 3x luteinę 2x acard, heparyne, euthyrox. Siedzę i płaczę. Moja 9 ciąża... jeśli to małe umrze, nigdy, nigdy więcej nie będę próbować zachodzić w ciążę. Na pogotowie nie mam co jechać bo i tak nic więcej nie dostanę. Jutro wizyta... mam nadzieję, że doczekam.
 
Dziewczyny, polecial jakby różowy śluz z domieszką krwi, a teraz dużo takich jakby brązowo-różowych brudów. Mam dupka 3x luteinę 2x acard, heparyne, euthyrox. Siedzę i płaczę. Moja 9 ciąża... jeśli to małe umrze, nigdy, nigdy więcej nie będę próbować zachodzić w ciążę. Na pogotowie nie mam co jechać bo i tak nic więcej nie dostanę. Jutro wizyta... mam nadzieję, że doczekam.
Mój lekarz mówił ze jak zacznę mocniej plamić to jednorazowo mam zażyć nawet 3 tabletki duphastonu nospe forte i leżeć. Ponoć dawka uderzeniowa pozwoli zatamować plamienie.
 
reklama
Dziwne jest to ze ja miałam tez podobne usg i lekarz już mówił ze bije lekko serce już . To
Możliwe żeby w ciałko zolte bilo
Serce ? Hmmm dziwne . To był 7tydzien
Wstawiam foto

O widzę ze nie jestem sama 😀 umówiłam się dzisiaj na prenatalne i od razu myśli po co się umawiasz skoro nie wiadomo co okaże się na wizycie w sobotę... ehh to chyba siedzi w naszych głowach
Mi idzie 10 tc i lekarz jeszcze mi nie dał skierowania dopiero w tym tygodniu ide i się bd umawiac ale obawiam się jak z terminami i ze trochę późno to rozplanowal..
 
Do góry