reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A jaki masz rodzaj umowy ?
Hej dziewczyny ehhh jestem załamana. Właśnie dowiedziałam się, że nie zostanie mi przedłużona umowa, bo jestem w ciąży dopiero 5 tydzień i nie mają obowiązku przedłużać mi umowy... Nie wiem co robić... aktualnie jestem na l4 bo mam ciążę zagrożoną i jestem po jednym poronieniu. Była któraś z Was w takiej sytuacji ?
 
Ja mam problem z imiona dla chłopaka póki co tylko jedno mi sie widzi i jest to Olek 😊
Dla dziewczynki:
Nela
Mia
Luiza
Inez
Sama juz nie wiem które bardziej mi się podoba :)
Oczywiście więcej imion mi się podoba ale są pozajmowane w rodzinie bądź w śród znajomych :)
 
Ja mam problem z imiona dla chłopaka póki co tylko jedno mi sie widzi i jest to Olek 😊
Dla dziewczynki:
Nela
Mia
Luiza
Inez
Sama juz nie wiem które bardziej mi się podoba :)
Mia piękne ale jest też w kalendarzu Mija i tu byłby problem że trzeba by było komuś tłumaczyć jak się pisze. Tak jak mam problem z nazwiskiem, nie mogę tak poprostu powiedzieć tylko zawsze to trwa chwile zanim się dogadam zwłaszcza przez tel. Nela ❤️
 
Czekam do tych badań za 3 tygodnie, jak stuknie 11 tydzień, bo już tak mnie korci kupowanie ubranek 😂 przygotowałam sobie piękny karton, w którym będę składować swoje zdobycze 😅
Wszystkie rzeczy dla dzieci są takie słodkie... póki co trzeba brać neutralne kolory, kiedy nie zna się płci 😂 kiedy zaczęliście kupować chociażby ubranka? 😅
 
Ja mam problem z imiona dla chłopaka póki co tylko jedno mi sie widzi i jest to Olek 😊
Dla dziewczynki:
Nela
Mia
Luiza
Inez
Sama juz nie wiem które bardziej mi się podoba :)
Oczywiście więcej imion mi się podoba ale są pozajmowane w rodzinie bądź w śród znajomych :)
Mi dla chłopca też bardzo podobało się Olek ale niestety urząd nie pozwala tak zapisywać. Już czytałam o tym i nie ma takiego imienia ☹️ można nazwać Aleksander i zdrabniać Olek i póki co nic więcej się nie da ☹️
 
Mi dla chłopca też bardzo podobało się Olek ale niestety urząd nie pozwala tak zapisywać. Już czytałam o tym i nie ma takiego imienia ☹️ można nazwać Aleksander i zdrabniać Olek i póki co nic więcej się nie da ☹️
No mialam na myśli Aleksander ale większość i tak będzie się zwracać Olek ;)
 
reklama
Czekam do tych badań za 3 tygodnie, jak stuknie 11 tydzień, bo już tak mnie korci kupowanie ubranek 😂 przygotowałam sobie piękny karton, w którym będę składować swoje zdobycze 😅
Wszystkie rzeczy dla dzieci są takie słodkie... póki co trzeba brać neutralne kolory, kiedy nie zna się płci 😂 kiedy zaczęliście kupować chociażby ubranka? 😅
Hehe :) ja myśle ze ubranka dopiero zaczne kupowac w 7 miesiącu :) tak samo mebelki itp:)
 
Do góry