reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jezu, naczytałam się teraz o tej umowie jednej z Was, że szefowa nie przedłużyła, bo nie jest w 3 miesiącu ciąży jeszcze... współczuje... a jeżeli ja jestem w ciąży, ale umowę mam na ponad 1 rok, to chyba nie może mnie zwolnić, mimo, ze nie ma 3 miesiąca jeszcze?
Jeśli koniec umowy byłby przed 12 tygodniem, to nie ma obowiązku przedłużenia, to jest dobra wola pracodawcy czy to zrobi. Lae jesli masz umowe na czas określony, i konczy się ona po uplywie 12 tygodbia, wtedy musi być przedlużona do dnia porodu.
 
reklama
Jasne .Jestem technikiem farmacji [emoji846]
Oo super powiem Ci ze bardzo chciałam isc na ten kierunek. Jak sie juz zdecydowałam to weszlo wtedy coś ze technicy farmacji i tak nie beda mogli pracować w aptekach więc zrezygnowałam z szkoły a tak żałuję bo potem sie to znowu pozmieniało i dość często widze ogłoszenia ze potrzebują ;)
 
Ja tez tak mam 😔 niby czuje ze jest ok, chciałabym zamówić segregator ciążowy ale się boje, myśle ze poczekam do prenatalnych, pytanie czy to minie hahah i kiedy
Dziewczyny! Myślcie pozytywnie, wiem, ze w pierwszym trymestrze martwimy się na zapas, ale to niezdrowe dla bobasa. Co by miało być - będzie dobrze. Witaminy koniecznie zamów i bierz, nawet odpukać jakby coś się stało - przecież nie wpłyną na Ciebie złe. Segregator tez możecie mieć.
 
reklama
Do góry