reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Na rozstepy nic mi nie pomoglo, wyszly i tak.

Odnosnie punktu 4, zaslaniaj glowe i tyle,noe przebywaj na slonku w godzinach krytycznych, a brzucha zaslaniac nie musisz, ten mit obalony.
Mi tak samo rozstępy wyszły i tak 🙄
@Promyczek91 odnośnie słońca.. Jeśli wytrzymasz z bebzolem na słoncu to gratuluję 😂😂😂😂 ja rodziłam w końcu lipca i uwierz nie mogłam siedzieć na słoncu ;) ale głowę zakrywaj co by udaru nie dostać;)
 
reklama
Ja nie bardzo wierze w te kremy na rozstępy, w poprzedniej ciąży jak sobie przypomniałam to smarowałam się ta darmową oliwka z Rossmanna. Rozstępów na brzuchu brak [emoji106] natomiast niestety wyskoczyło kilka na piersiach, ale tam już miałam od okresu dojrzewania.

Mnie bardziej martwią te wory pod oczami niż rozstępy [emoji23] przed ciążą kupiłam kremy z kwasami i retinolem, a teraz lipa, nie mogę ich używać.
 
Wy tu o roztępwch a ja nawet nie miałam ani rqzu. Brzuch gładki jak dupka niemowlaka. A w ciazy z mloda 30 kilo przytyłam.


Umowilam sie do Medicover na 2 wizytę. Na przyszły czwartek czyli 11.02 na godzinę 10.
 
Mi tak samo rozstępy wyszły i tak 🙄
@Promyczek91 odnośnie słońca.. Jeśli wytrzymasz z bebzolem na słoncu to gratuluję 😂😂😂😂 ja rodziłam w końcu lipca i uwierz nie mogłam siedzieć na słoncu ;) ale głowę zakrywaj co by udaru nie dostać;)
Ale kto mówi o siedzeniu na słońcu w 3 trymestrze. Przecież ładne pogody mamy juz w maju i czerwcu a to będzie 2 trymestr. Lubię ciepło , mam basen więc jeśli objawy nie będą mi dokuczac to nie zamierzam siedzieć w domu caly czas albo w cieniu tylko tez choć trochę zażyc witaminy D naturalnie ;)
 
Ja nie bardzo wierze w te kremy na rozstępy, w poprzedniej ciąży jak sobie przypomniałam to smarowałam się ta darmową oliwka z Rossmanna. Rozstępów na brzuchu brak [emoji106] natomiast niestety wyskoczyło kilka na piersiach, ale tam już miałam od okresu dojrzewania.

Mnie bardziej martwią te wory pod oczami niż rozstępy [emoji23] przed ciążą kupiłam kremy z kwasami i retinolem, a teraz lipa, nie mogę ich używać.
Darmową oliwką? :)
 
Ale kto mówi o siedzeniu na słońcu w 3 trymestrze. Przecież ładne pogody mamy juz w maju i czerwcu a to będzie 2 trymestr. Lubię ciepło , mam basen więc jeśli objawy nie będą mi dokuczac to nie zamierzam siedzieć w domu caly czas albo w cieniu tylko tez choć trochę zażyc witaminy D naturalnie ;)
Słuchaj ja miałam czerniaka i zalecenia miałam takie: chodzić w kapeluszu w długim rękawie i wysmarowaną kremem 50 . Żyję normalne 😃 bez przesady , wolę się lekko opalić niż mieć braki witaminy D i mieć depresję. Ja się bardziej martwię jak będę kosić trawę 😢 mam 25 arów koło domu i obsesję żeby trawka skoszona była.
 
Hej dziewczyny ehhh jestem załamana. Właśnie dowiedziałam się, że nie zostanie mi przedłużona umowa, bo jestem w ciąży dopiero 5 tydzień i nie mają obowiązku przedłużać mi umowy... Nie wiem co robić... aktualnie jestem na l4 bo mam ciążę zagrożoną i jestem po jednym poronieniu. Była któraś z Was w takiej sytuacji ?
 
reklama
Ale kto mówi o siedzeniu na słońcu w 3 trymestrze. Przecież ładne pogody mamy juz w maju i czerwcu a to będzie 2 trymestr. Lubię ciepło , mam basen więc jeśli objawy nie będą mi dokuczac to nie zamierzam siedzieć w domu caly czas albo w cieniu tylko tez choć trochę zażyc witaminy D naturalnie ;)
Tzn wiesz pytałaś o opalanie więc odniosłam się do lata i swojego doświadczenia ;) no i nie mówię że masz siedzieć w domu czy w cieniu;) tylko uważać.
 
Do góry