reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej ja byłam w dokładnie 6+1(z aplikacji 6+2 więc dużej różnicy nie było 😊) widać już było bijące serduszko, życzę powodzenia i zdrowia. 😊
U mnie termin na 1 września 🙉🙊🙈
Oooo gratulacje, ja na kolejnej wizycie mam mieć 6t+6d i marzę o tym aby wtedy zobaczyć bijące serduszko ❤️
 
reklama
Cześć Dziewczyny, dziś u mnie 5tc+3dc, z objawów doszły nudności, wcześniej były wieczorne a dziś już się trzymają od rana do późnego południa 🤷‍♀️ Martwi mnie bolący czasem brzuch, zaraz mam czarne myśli, że coś się dzieje.. w środę idę do ginekologa będzie to początek 7tc, więc mam nadzieję, że coś będzie widać ✊🙏 trzymajcie kciuki!
 
Cześć Dziewczyny, dziś u mnie 5tc+3dc, z objawów doszły nudności, wcześniej były wieczorne a dziś już się trzymają od rana do późnego południa 🤷‍♀️ Martwi mnie bolący czasem brzuch, zaraz mam czarne myśli, że coś się dzieje.. w środę idę do ginekologa będzie to początek 7tc, więc mam nadzieję, że coś będzie widać ✊🙏 trzymajcie kciuki!
Trzymamy kciuki🙌 Zobaczysz wszystko będzie dobrze, daj znac jak po srodzie
 
Rozumiem, a w którym tygodniu byłaś u ginekologa? (wtedy)
Jakoś zaraz jak zrobiłam test czyli po 4 tygodniu, nie było nic widać lekarz niestety tez się nie popisał nie zlecił żadnych badań. Potem ok 6 tygodnia jak Beta była już wyższa jednak zaczynałam już plamić a w 7 tygodniu było po wszystkim.
 
reklama
Do góry