reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie już wiedzą rodzice , teście, rodzeństwo i przyjaciółka. Nie żałuję , że powiedziałam bo przynajmniej mogę liczyć na ich pomoc w obecnej sytuacji ( muszę się oszczędzać przez krwiaka )
Jutro idę do szefowej . Bardzo się obawiam jej reakcji. Obecnie jestem na wychowawczym i musze chociaż na jeden dzień wrócić do pracy żeby mieć platne L4 w ciąży.
 
U mnie już wiedzą rodzice , teście, rodzeństwo i przyjaciółka. Nie żałuję , że powiedziałam bo przynajmniej mogę liczyć na ich pomoc w obecnej sytuacji ( muszę się oszczędzać przez krwiaka )
Jutro idę do szefowej . Bardzo się obawiam jej reakcji. Obecnie jestem na wychowawczym i musze chociaż na jeden dzień wrócić do pracy żeby mieć platne L4 w ciąży.
powodzenia z szefową trzymam kciuki żeby rozmowa nie była bardzo stresująca :)
 
powodzenia z szefową trzymam kciuki żeby rozmowa nie była bardzo stresująca :)
Dziękuje [emoji846]bez stresu się nie obejdzie .. Liczę się z tym , że rozmowa może nie być przyjemna....
chociaż szefowa zbytnio nie ma wyjścia [emoji846]Musi mnie przyjąć -to jest pocieszajacy fakt .
 
Dziękuje [emoji846]bez stresu się nie obejdzie .. Liczę się z tym , że rozmowa może nie być przyjemna....
chociaż szefowa zbytnio nie ma wyjścia [emoji846]Musi mnie przyjąć -to jest pocieszajacy fakt .
Dokładnie i nie może cię zwolnić.. Więc jesteś na przodzie 🤗
 
Tez bym tak chciała, ale z moimi rodzicami się to nie uda. Już trzy tygodnie było: "A ty nawet od taty papierosa nie chcesz?" (Nie palę od dłuższego czasu, ale u rodziców zawsze jednego brałam od taty). Ostatnio mieliśmy przyjechać na obiad - tydzień temu- dzwonię do mamy, że może pyzy z mięsem by zrobiła, a ona: "a co ty takie zachcianki masz?" Jak byliśmy, to wyciągałam brzuch na maksa, ale teraz mam taki biust i wzdęcia, że co weekend uczę na podyplomówce i ukrywam się [emoji23].
U mnie też by nie przeszło dłuższe ukrywanie [emoji16]mama bywa u nas często więc na bank by wyczuła , że coś jest na rzeczy [emoji846]
 
reklama
U mnie wiedzą teściowie, moja mama i babcia :) reszta rodziny, jak i przyjaciele pewnie się dowiedzą po usg 1 trymestru więc po 25.02. Z zachcianek dziś ochota na mleko z cini minis🤷‍♀️ a jak sobie radzicie z tymi zaparciami? Mi śliwki średnio pomagają..
 
Do góry