reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj mam dzień zdechlaka jakiś. Zjem coś to mi niedobrze, nie zjem to jest jeszcze gorzej 🙄 Pocieszam się tylko tym, że to ostatni dzień stycznia, nie lubię tego miesiąca, tym bardziej, że na tym etapie ciąży każdy dzień do przodu to co raz bezpieczniejszy okres😊
Ale mam rozkmine.. mam kod do hm na przecene i ciagle bije sie z myslami czy kupic juz spodnie ciążowe czy nie za szybko.. teraz z kodem wyjdą 60 zl a normalmie 150. Na vinted tez moge kupić ale tam nie oddam jak będą zle. A w hm tak.
Brałabym spodnie z hm👌😁 mega wygodne są, będziesz zadowolona na pewno.
 
Ja powiem dopiero po 12 tygodniu zarówno rodzinie jak i w pracy 😉 na razie wie tylko mój mąż :)
Tez bym tak chciała, ale z moimi rodzicami się to nie uda. Już trzy tygodnie było: "A ty nawet od taty papierosa nie chcesz?" (Nie palę od dłuższego czasu, ale u rodziców zawsze jednego brałam od taty). Ostatnio mieliśmy przyjechać na obiad - tydzień temu- dzwonię do mamy, że może pyzy z mięsem by zrobiła, a ona: "a co ty takie zachcianki masz?" Jak byliśmy, to wyciągałam brzuch na maksa, ale teraz mam taki biust i wzdęcia, że co weekend uczę na podyplomówce i ukrywam się 😂.
 
Kiedy macie zamiar powiedzieć światu?
w rodzinie na pewno powiemy dopiero po 12 tygodniu, w pracy też miałam taki plan ale nie wiem czy nie będę musiała wcześniej poprosić o możliwość zwiększenia częstotliwości pracy zdalnej, bo od lutego przechodzimy na zwiększoną liczbę dni stacjonarnie.
 
reklama
Do góry