reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja to samo. Mam za sobą 2 ciąże prowadzone w Polsce i trzecia teraz W Norwegii. Niesamowita różnica. Zobaczymy jak dalej.
Ja poronilam w październiku w PL I wtedy podjęliśmy decyzję o mojej przeprowadzce. I bach!!! Ciąża. Dobrze ze mam progesteron z pl bo przecież tutaj to czysta natura😁. Ale staram się pozytywnie nastawić. Fakt faktem jestem spokojniejsza. Nie ma bety, nie biegam jak ostatnio czy przyrosty dobre itd.. Ale coś tam w głowie siedzi. 10.02 idę do lekarza żeby zobaczył co ja zmajstrowałam przy tym noworocznym szampanie. 🤣
 
Mój też mówi o nowym łóżku żeby zmieścić łóżeczko i małej łóżko, a te niby stare ma dwa lata tyle że to takie łoże. Nie chcemy jeszcze umieszczać młodej ze starsza córą.
My w trakcie remontow,malujemy cale mieszkanie,kazdy pokoj bedzie remontowany 🥴 dzidzia bedzie miala lozeczko w pokoju z najmlodsza, wiec musimy wymienic meble.
Musze tez kupic kosz mojzesza, aby na poczatku w nocy maluszek byl przy nas, bedzie mialo 2-3mies i bedzie spac juz z siostra w pokoiku 😊
Tylko mam dylemat jaki wystroj pokoju zrobic, bardzo mi sie podoba taki leśny pokoik, duzo drewna i bieli 🥰
 
Wiesz co ja paliłam od 12 lat także... po radości z dwóch kresek przyszedł płacz że nie mogę palić... zapalilam tamtego dnia wieczorem ostatniego papierosa. Nie pale 11 dni i szczerze mam wrażenie jakbym pare lat nie paliła. Pierwszy dzien, drugi było ciężko ale stwierdziłam że bardziej mnie zjedzą wyrzuty sumienia niż mój głód nikotynowy. Pierwszy tydzien w ogóle miałam płaczliwy. Teraz mnie w ogóle nie ciągnie. Depresja, smutek związany z rzucaniem palenia ponoć mija całkiem po 3, 4 tygodniach a ja mam wrażenie że juz mi minęło, może to ciąża tak działa 😍
Kochana, paliłam 20 lat. Zaszłam w ciążę i już nie zapaliłam :) powiedz, że też jestes z siebie dumna ;) ?
 
Kiedy macie zamiar powiedzieć światu?
Ja po wizycie w czwartek jak wszystko będzie super to w piątek mówię w pracy. A rodzinie jeszcze nic nie mówiliśmy 🙊mieszkamy z siostrą męża i czekam tylko kiedy się domyśli 😂 ale myślę że pęknę wkoncu i pewnie po wizycie kilka dni już rodzinie tylko powiemy
 
My w trakcie remontow,malujemy cale mieszkanie,kazdy pokoj bedzie remontowany 🥴 dzidzia bedzie miala lozeczko w pokoju z najmlodsza, wiec musimy wymienic meble.
Musze tez kupic kosz mojzesza, aby na poczatku w nocy maluszek byl przy nas, bedzie mialo 2-3mies i bedzie spac juz z siostra w pokoiku 😊
Tylko mam dylemat jaki wystroj pokoju zrobic, bardzo mi sie podoba taki leśny pokoik, duzo drewna i bieli 🥰
Fajnie;) my akurat dwa lata na swoim jesteśmy więc remont był już 🙃
 
reklama
Ale mam rozkmine.. mam kod do hm na przecene i ciagle bije sie z myslami czy kupic juz spodnie ciążowe czy nie za szybko.. teraz z kodem wyjdą 60 zl a normalmie 150. Na vinted tez moge kupić ale tam nie oddam jak będą zle. A w hm tak.
 
Do góry