reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
I tak mnie nachodzi żeby dziś synowi powiedzieć puki jeszcze mąż jest , dziś 7+1
Młody ma 8 lat , miałam czekać do 12 tygodnia ale wole żeby od nas razem się dowiedział . Myślicie że to za wczas?
 
Ja mojej 7 łatce nie mówię bo zaraz rozpowie,i tylko dlatego,nie chce żeby wszyscy już wiedzieli mam swoje lata,i różnie może być,mamy nadzieję że wszystko będzie ok zwłaszcza mąż w ogóle nie przyjmuje do wiadomości że może być inaczej,ale gdyby coś to zostanie w mniejszym gronie
 
A tak w ogóle to mąż który nie lubi remontów wymyślił dziś remont w sypialni,mówi kupimy mniejsze łóżko żeby spokojnie weszło łóżeczko i komoda dla dxidzi. W ogóle pomalujemy panele wymienimy,no ja w szoku byłam i szafa go wkurza też by zmienił nawet dziś wózki oglądaliśmy😁
 
A jest tu jakaś przyszła mamusia która boryka się z ibs??. Dziś jakieś fatum czy to możliwe że boli mnie jajnik jak na owulacje???
 
A tak w ogóle to mąż który nie lubi remontów wymyślił dziś remont w sypialni,mówi kupimy mniejsze łóżko żeby spokojnie weszło łóżeczko i komoda dla dxidzi. W ogóle pomalujemy panele wymienimy,no ja w szoku byłam i szafa go wkurza też by zmienił nawet dziś wózki oglądaliśmy😁
Mój też mówi o nowym łóżku żeby zmieścić łóżeczko i małej łóżko, a te niby stare ma dwa lata tyle że to takie łoże. Nie chcemy jeszcze umieszczać młodej ze starsza córą.
 
To nasze czwarte dziecko ale nie mamy ani wózka ani łóżeczka ani praktycznie nic w ubiegłe lato porozdawalismy wszystko bo był zamiar zakończyć starania po trzech nieudanych latach i we wrześniu zmiana leków tarczycowych na normalne nie staraniowe,jeden regularny cykl drugi już nie i dalej już wiecie😀 zaszłam w ciążę kiedy czekałam na okres,tak mi się cykle wydłużyły 😀
 
reklama
Do góry