reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama

Hej, powiem Wam szczerze, że nie rozumiem obaw przed fryzjerem, kiełbasa z grilla, gazowanym piciem, malowaniem paznokci i milionem innych rzeczy. Czasy soe zmieniły- na wiele tematow jest wiele badan.. Ciąża to nie jest choroba. Oczywiście trzeba na siebie uważać ale nie mozna sie zawinac folia bombelkowa :). Tzn. nie chcę żeby ktoś poczuł się zaatakowany- nie to mam na myśli. Bardziej chodzi mi oto, ze powyższym jeszcze bardziej się nakrecamu a to czego nam teraz już w ogóle nie potrzeba to nerwy. Apropo kielbasy z grilla. Zjadlam dzis dwie i to prosto z ogniska :) Zobacz załącznik 1232718
Generalnie chemia, jedzenie z grilla i miliony innych rzeczy szkodzą wszystkim, nie tylko kobietom w ciąży. Ja z kolei staram się unikać tych rzeczy. Grilla nie chce jeść,farbować włosów u fryzjera nie będę, chyba że desperacja mnie najdzie to poszukam jakieś naturalnej farby. Nie ma co popadać w paranoję to fakt, ale warto mieć świadomość, że takie rzeczy mogą wpływać na gospodarkę hormonalną a jej stabilizacja jest nam bardzo potrzebna. W sumie to tylko jeszcze 8 miesięcy można z wielu rzeczy zrezygnować, ale to jest moja prywatna opinia ;)
 
reklama
Do góry