reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja mam dzieci sztuk trzy i trzy razy mnie zgaga paliła od samego początku do samego rozwiązania,i wszystkie się kudłate urodziły, a teraz ani razu mnie nie paliła na razie choć mam z nią kłopot raczej częsty,chyba się łyse urodzi 😜
 
Ja pieeernicze !!!!! Jakie włosy !!!!!!! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam 😍😍😍❤️❤️❤️
Noo a jak sie kolor zmienił, teraz to ma jak farbowane pasemka 😆 ale cudne ma, juz do polowy pleckow. A jak sie urodzila, to miala mega gęste, az jej zdjecia w szpitalu robili. No i ani jeden wlosek sie nie wytarł, na 5 mies kucyki nosiła 😆
 
Noo a jak sie kolor zmienił, teraz to ma jak farbowane pasemka 😆 ale cudne ma, juz do polowy pleckow. A jak sie urodzila, to miala mega gęste, az jej zdjecia w szpitalu robili. No i ani jeden wlosek sie nie wytarł, na 5 mies kucyki nosiła 😆
No mała Kim Kardashian ty musisz ją do jakiś reklam wkręcić !!! Co za kolor !!!
 
Mój miał takie zaraz po urodzeniu, potem się za dużo wiercił i mu się wytarły, a teraz jest blondynem [emoji15]
IMG_5781.jpg
 
reklama
Do góry