reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Oczywiście jestem tego samego zdania :) ja nirmalnie jem wszystko w ramach rozsądku:) fryzjer paznokcie i wszystko robie jak robiłam :)
Ja tak samo, uzywam takze roznych kosmetykow, dzis malowalam kuchnie bo to lubie, ogolnie zyje normalnie, jedynie nie skacze,nie biegam i tyle 😊
No i super 😊 Ja jestem pierwszy raz w ciąży i potem czytam te internety i pierwsza myśl kto powiedział ze ciąża to super stan jak mase rzeczy wg internetow jeść nie można. A jakby nie bylo 9 miesięcy to dużo czasu.
Dziewczyny a jak to jest z tym malowanie paznokci? Zwykłymi lakierami można tak? A hybrydy, bo zawsze sobie sama robie?
A co by sie mialo stac po pomalowaniu paznokci? Nic nigdy na ten temat nie slyszalam...
 
reklama
Ja przy synu miałam ooookrooopną zgagę a mówi się że to niby włosy rosną. Dlatego jak po cc wybudzili mnie z narkozy i bełkotała to mąż mi mówił że pierwsze co do lekarza powiedziałam : panie doktorze czy mój syn ma owłosione jajka?
Chodziło mi o to czy kudłaty (przez tą zgagę) i czy faktycznie chłopiec 😂😂😂
 
Ja przy synu miałam ooookrooopną zgagę a mówi się że to niby włosy rosną. Dlatego jak po cc wybudzili mnie z narkozy i bełkotała to mąż mi mówił że pierwsze co do lekarza powiedziałam : panie doktorze czy mój syn ma owłosione jajka?
Chodziło mi o to czy kudłaty (przez tą zgagę) i czy faktycznie chłopiec 😂😂😂
Hyhyhyhyhy tak się zaśmiałam że aż córa się spojrzała 😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Ja nigdy w życiu zgagi nie miałam, a Bobas owłosiony się urodził :)
Ale miałam jakaś obsesje, żeby tylko łysy nie był po urodzeniu, że jak go zobaczyłam to krzyczałam do męża „patrz, ma włosy, ma włosy!” a położna na to „a co, miał nie mieć?” [emoji23]
 
Ja przy synu miałam ooookrooopną zgagę a mówi się że to niby włosy rosną. Dlatego jak po cc wybudzili mnie z narkozy i bełkotała to mąż mi mówił że pierwsze co do lekarza powiedziałam : panie doktorze czy mój syn ma owłosione jajka?
Chodziło mi o to czy kudłaty (przez tą zgagę) i czy faktycznie chłopiec 😂😂😂
Ja w zabobony nie wierze, ale mialam refluks ze zgaga i efekt ponizej 🤣 pierwsza fotka jak miala 2 mies i druga 2 lata czyli teraz 🥰

20210130_204349.jpg


20210130_204413.jpg
 
reklama
Do góry