reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja teraz prywatnie chodzę do babki która pracowała 10 lat w szpitalu z poronieniami. Powiedziała że można od razu jednak zaleca odczekać minimum jeden a najlepeij dwa okresy żeby wszystko się dobrze zluszczylo i odbudowało. Pomimo drugiego poronienia samoistnego mówiła że mogą zostać mikro szczątki po tej ciąży a one szybko przeradzają się w nowotwory. Wtedy przy następnym okresie jest szansa że się już ich organizm pozbędzie calkowicie
 
reklama
Dziewczyny a moja sześciolatka znalazła dziś zdjęcie z usg i sama się domyśliła. Zaczęła zadawać pytania drazace: a co to mamo? Ja mówię badanie, A ona jakie, wiec odpowiadam no badanie rybko, a ona: a dlaczego widziałam tam dzidziusia? To Twoje czy czyjeś? No i musiałam jej powiedzieć bo przecież za kilka tygodni i tak bym to zrobiła. W szoku jestem jak szybko wyczaila o co chodzi. Miała taki moment ze fascynowała ja ciąża i wiedziała z encyklopedii dla dzieci jak wyglada zdjęcie z usg. Płakać mi się chciało bo podbiegła do mnie, przytuliła i powiedziała łał mamusiu ale się cieszę, marzyłam o tym [emoji24]
Kurcze ale mądra dziewczynka [emoji846] faktycznie można się rozczulic jak się coś takiego usłyszy [emoji7]
 
Ja teraz prywatnie chodzę do babki która pracowała 10 lat w szpitalu z poronieniami. Powiedziała że można od razu jednak zaleca odczekać minimum jeden a najlepeij dwa okresy żeby wszystko się dobrze zluszczylo i odbudowało. Pomimo drugiego poronienia samoistnego mówiła że mogą zostać mikro szczątki po tej ciąży a one szybko przeradzają się w nowotwory. Wtedy przy następnym okresie jest szansa że się już ich organizm pozbędzie calkowicie
Oooo widzisz tego noe wiedziałam 😱
 
Ja teraz prywatnie chodzę do babki która pracowała 10 lat w szpitalu z poronieniami. Powiedziała że można od razu jednak zaleca odczekać minimum jeden a najlepeij dwa okresy żeby wszystko się dobrze zluszczylo i odbudowało. Pomimo drugiego poronienia samoistnego mówiła że mogą zostać mikro szczątki po tej ciąży a one szybko przeradzają się w nowotwory. Wtedy przy następnym okresie jest szansa że się już ich organizm pozbędzie calkowicie
No to faktycznie ma sens. Dobrze wiedzieć [emoji846]
 
Dziewczyny a moja sześciolatka znalazła dziś zdjęcie z usg i sama się domyśliła. Zaczęła zadawać pytania drazace: a co to mamo? Ja mówię badanie, A ona jakie, wiec odpowiadam no badanie rybko, a ona: a dlaczego widziałam tam dzidziusia? To Twoje czy czyjeś? No i musiałam jej powiedzieć bo przecież za kilka tygodni i tak bym to zrobiła. W szoku jestem jak szybko wyczaila o co chodzi. Miała taki moment ze fascynowała ja ciąża i wiedziała z encyklopedii dla dzieci jak wyglada zdjęcie z usg. Płakać mi się chciało bo podbiegła do mnie, przytuliła i powiedziała łał mamusiu ale się cieszę, marzyłam o tym 😭
Jery aż mi łezki wyszły że wzruszenia ❤
 
Mi na 27 termin wychodzi więc daleko w tyle jestem [emoji23]

Też jestem po poronieniu, 3 lata temu ciążę stracilam. W 8+3 miałam zabieg, także pewnie dopiero po tym dniu się uspokoję, jeśli do tego dnia dotrwam :-) licząc od jutra, to tylko 2 i pół tygodnia [emoji23] może szybko zleci
Ja 26 wrzesień 💕 też na końcu jestem. Ja miałam biochemiczna 3 lata temu, pokryło się z datą miesiączki. Także jakoś wierzę że będzie dobrze teraz, bardzo bym chciała ❤️
 
Cześć dziewczyny,
Dołączam do was chodź wstępnie mam termin na 30.08 (9+3) długo was podczytuje i zostanę z wami bo fajna atmosfera tu panuje ☺️
Następną wizytę mam 15.02 ale już mam schizy bo zniknęły mi praktycznie wszystkie objawy, cycki delikatnie tylko odczuwam i nic poza tym, z jednej strony super a z drugiej już jakieś głupie myśli 🤨
Zapraszamy 😘nie martw się ze nie masz objawów :) to nie reguła i każda ma inaczej ❤️
 
reklama
Do góry