reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mi nawet test nie wychodził pozytywny 5 dni po spodziewanej ale źle się czułam i zrobiłam betę i wyszła 19, a po południu lekko poszła krew i szybko na SOR pojechałam ale na USG już nawet śladu nie było po ciąży , no i miałam potem jakby normalny okres. Ale 6 miesięcy zabronili .
Kurcze to dziwne. Jak ja poroniłam w 2017 r to mówili , że jeśli organizm sam się oczyści to możemy starać się od następnego cyklu. U mnie się niestety nie udało tzn miałam łyżeczkowanie i dostałam zielone światło po 3 cyklach
 
reklama
Kobietki jestem już po. Zarodek już jest, ma ok 1cm, chociaż na usg ledwo go widać [emoji17] Dostałam duphaston 2 razy dziennie, kolejna wizyta za dwa tygodnie. Póki co serduszka nie widać, ale mam nadzieje, ze na kolejni wizycie już je usłyszę [emoji3531] Wstępny termin porodu na 29.09 [emoji3526]
Mialam podobny widok w środę [emoji3059] czyli masz dzisiaj 5+4 czy 5+5?
 
Moja ma to totalnie w zadku.. Chociaż dziś nadała mi brzuszek słuchawkami medycznym zabawkowymi.. 🤔 ale jest strasznie zazdrosna nawet mąż nie może się przytulić bo zaraz jest między nami 😂 więc mam obawy 😂
U nas podobnie, ale wałkujemy kicie kocie i nunusia 😆 pytam sie jej dzis czy pozyczy dzidziusiowi zabaweczki, to mowi "niee, moje!", ale ogolnie ma teraz etap "moje,nie rusz nie dotykaj"nawet wlosow nie można jej czesac, bo sa jej 🤣
 
Dziewczyny a moja sześciolatka znalazła dziś zdjęcie z usg i sama się domyśliła. Zaczęła zadawać pytania drazace: a co to mamo? Ja mówię badanie, A ona jakie, wiec odpowiadam no badanie rybko, a ona: a dlaczego widziałam tam dzidziusia? To Twoje czy czyjeś? No i musiałam jej powiedzieć bo przecież za kilka tygodni i tak bym to zrobiła. W szoku jestem jak szybko wyczaila o co chodzi. Miała taki moment ze fascynowała ja ciąża i wiedziała z encyklopedii dla dzieci jak wyglada zdjęcie z usg. Płakać mi się chciało bo podbiegła do mnie, przytuliła i powiedziała łał mamusiu ale się cieszę, marzyłam o tym 😭
 
Moja ma to totalnie w zadku.. Chociaż dziś nadała mi brzuszek słuchawkami medycznym zabawkowymi.. [emoji848] ale jest strasznie zazdrosna nawet mąż nie może się przytulić bo zaraz jest między nami [emoji23] więc mam obawy [emoji23]
To może być wesoło. Mój syn szczególnie jak przyjdzie babcia to mówi do mnie " mama pójdzie do salonu się przytulić do taty " więc my nie mamy takich problemów [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja to dzisiaj mam taki dzień na słodkie że szok. I znowu cola :-/ na obiad naleśniki z nutellą i bananami, na podwieczorek genialny orzechowiec z cukierni, no i ta cola. Jutro się poprawię.
Oj colka też mnie kusi,ale na razie zgasiłam pragnienie sokiem pomarańczowym,zobaczymy jak długo organizm da się oszukiwać :D
 
reklama
Mysle że to nie wpłynęło na malucha, skoro chwilę to trwało.
A skoro temat o przegrzewaniu organizmu to czy prysznic taki nie gorący ale dosc ciepła woda może zaszkodzić?
Jestem wiecznym zmarzluchem i kocham wrzatek [emoji23]zawsze się tak rozgrzewam. już tego nie robię ale w letniej wodzie to nie umiem się umyć i taka ciepła używam. Jak myslicie? A czy np jak jest mi gorąco w nocy pod kaldra to też jest przegrzanie organizmu?
Ja biore bardzo cieple prysznice. Nie umiem inaczej [emoji6]ja zawsze zmarznieta jestem i tak sie ocieplam
Dziękuję Wam ♡ Dobrze że jest takie forum. Kto zrozumie lepiej niż kobiety w tym samym stanie tego samego czasu :)
A ma któraś termin na 21 wrzesień lub coś ok tego? :)
Ja i tak nie widziałam jeszcze zarodka nie wiem czy serduszko zabiło.
W grudniu siostra od narzeczonego poroniła w 7 tygodniu, była na czyszczeniu musi 3 miesiące odczekać do następnych starań. Dlatego jak u mnie będzie okej wszytsko to prędko jego rodzina sie nie dowie, nie chce robić przykrości :( Wszystko sie tak poskładało w jednym czasie prawie...
Ja mam na 21 wrzesnia i tez serduszka nie slyszalam a wizyta za miesiac...[emoji19]nie wiem czy wytrzymam i przypadkiem czy nie pojde do szpitala jeszcze na kontrole [emoji12]
 
Do góry